اوقات شرعيسایت های دیگر

 

 

آمار بازدید سایت

كاشت اولين درخت ها در بوستان شهداي گمنام شهر جديد گلبهار PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط golbahar   
سه شنبه 19 اسفند 1393 ساعت 11:05

با فرارسيدن هفته منابع طبيعي و روز درخت كاري براي اولين بار تعداد 1000 اصل نهال در بوستان شهداي گمنام شهر جدید گلبهار با حضور جمعي از مسئولين و همچنين دانش آموزان يك دبيرستان غرس گرديد . در اين مراسم مهندس بنايي مدير عامل شركت عمران شهر جديد گلبهار ضمن تبريك اين روز اعلام کرد اين بوستان به مساحت 4 هكتار و با هزينه حدود 20000000000 ريال در اين شهر احداث گرديده است.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه 19 اسفند 1393 ساعت 11:13
 
آگهي مزايده عمومي شماره 93/15 PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط golbahar   
چهارشنبه 06 اسفند 1393 ساعت 12:51


 

جهت مشاهده متن آگهي لطفا به ادامه مطلب مراجعه كنيد

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه 06 اسفند 1393 ساعت 15:56
ادامه مطلب...
 
راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در شهر جديد گلبهار PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط golbahar   
سه شنبه 28 بهمن 1393 ساعت 09:48

با فرارسيدن يوم الله 22 بهمن و سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران مردم هميشه در صحنه شهر جديد گلبهار همزمان با سراسر كشور در راهپيمايي كم نظير 22 بهمن 93 شركت نموده و با آرمانهاي امام خميني (ره) ، شهداي انقلاب و جنگ تحميلي و مقام معظم رهبري تجديد ميثاق نمودند در اين مراسم با شكوه كه با همراهی مردم و مسئولين و مديران ارشد شهرستان و شهر جديد گلبهار برگزار گرديد دكتر محمد دهقان نماينده مردم چناران ،گلبهار ، طرقبه وشانديز در مجلس شوراي اسلامي نیز ميهمان ويژه اين مراسم بود . ايشان در پايان مراسم با تقدير از حضور پر شور مردم در راهپيمايي 22 بهمن در خصوص مسائل روز دنيا نيز ايراد سخن نمودند.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه 28 بهمن 1393 ساعت 09:57
 
آگهي مزايده عمومي شماره 93/14 ويژه دهه فجر PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط golbahar   
چهارشنبه 15 بهمن 1393 ساعت 16:50


جهت مشاهده متن آگهي لطفا به ادامه مطلب مراجعه كنيد

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه 06 اسفند 1393 ساعت 12:19
ادامه مطلب...
 
وام 30 میلیون تومانی پروژه های مسکن مهر با پیش شرط 75 درصد پیشرفت فیزیکی PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط golbahar   
يكشنبه 19 بهمن 1393 ساعت 15:48

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مهندس محسن نریمان، معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح واحدهای مسکن شهر جدید گلبهار در خصوص مشمولیت وام برای این واحد ها گفت: وام مسکن برای پروژه های مسکن مهر تا 30 میلیون تومان افزایش یافت که در حال حاضر مراحل برنامه ریزی و ابلاغ آن در حال انجام است.

وی افزود: اولویت دریافت وام با واحدهایی است که در فاز یک خود بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند. این وام به صورت کلی همه مجموعه های مسکن مهر را شامل می شود و تنها پیش شرط آن، پیشرفت فزیکی 75 درصدی پروژه‌ها است.

نریمان با اشاره به اینکه دستورالعمل اجرایی آن طی روزهای اینده ابلاغ خواهد شد، خاطر نشان کرد: این مسئله زمینه تشویق و ترغیب را بین پیمانکاران ایجاد می‌کند زیرا پروژه هایی که زودتر به این مرحله برسند می توانند از این وام استفاده کنند.

وی در انتها تاکید کرد: شهر جدید گلبهار از جمله مجموعه‌هایی است که به دلیل پیشرفت فیزیکی خوبی که دارد می تواند از این وام 30 میلیون تومانی استفاده کند.

ادامه مطلب

آخرین به روز رسانی در يكشنبه 19 بهمن 1393 ساعت 15:53
ادامه مطلب...
 
مسکن مهر در شهر جدید گلبهار پیشرفت 81 درصدی داشته است PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط golbahar   
يكشنبه 19 بهمن 1393 ساعت 15:36

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مهندس محمد حسن واحدی، معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار خراسان رضوی، در مراسم افتتاح واحدهای مسکن مهر ، با اشاره به اینکه در سطح استان خراسان رضوی 118 هزار واحد مسکن مهر وجود دارد که 40 هزار واحد از این تعداد در شهر جدید گلبهار احداث شده است، گفت: مجموعه واحدهای مسکن مهر در شهر جدید گلبهار با پیشرفت فزیکی 81 درصدی همراه است.

وی افزود: در ابتدای آغاز پروژه مسکن مهر در حدود 250 مسئله و مشکل داشتیم که امروز مشکلات به کمتر از انگشتان دست رسیده و کار با سرعت قابل قبولی در حال پیشرفت است.

وی با بیان اینکه تا کنون 130 جلسه شورای مسکن برگزار شده است، در خصوص بحث سرمایه گذاری در این استان گفت:

با هدف اینکه سرمایه گذاری در شهر جدید گلبهار عامل رونق دیگر بخش های شهری نیز می شود، تا کنون 25 بسته سرمایه گذاری آماده شده و در هیئت مدیره بررسی و تصویب گردیده است که با مشارکت بخش خصوصی قابل تحقق است.

واحدی از شرکت های خدماتی استان تشکر کرد و گفت: این شرکتها علی رغم داشتن مشکلات اعتباری عدیده، همواره همکاری لازم را با پروژه های مسکن مهر داشته اند.

واحدی ادامه داد: علی رغم همکاری خوب شرکت های خدماتی در حال حاضر20 هزار واحد مسکن مهر در سطح استان آماده افتتاح است که به دلیل مشکلات زیر بنایی هنوز تکمیل نشده اند و قابل واگذاری نیستند.

وی در پایان تاکید کرد: در شورای مسکن استان برنامه ریزی کرده ایم که مجموعه پروژ های مسکن مهر را تا پایان سال 94 تکمیل و واگذار کنیم.

ادامه مطلب

آخرین به روز رسانی در يكشنبه 19 بهمن 1393 ساعت 15:47
ادامه مطلب...
 
5086 واحد مسکن مهر در شهر گلبهار افتتاح گردید PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط golbahar   
يكشنبه 19 بهمن 1393 ساعت 15:18

امروز و در مراسم ویژه ای با حضور معاون وزیر راه و شهر سازی و برخی از مقامات کشوری و استانی خراسان رضوی 5086 واحد مسکن مهر در گلبهار امروز به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید گلبهار ،محسن نریمان امروز شنبه در حاشیه مراسم بهره برداری بیش از 5 هزار واحد مسکن مهر در گلبهار  گفت : بیش از 86 درصد پروژه های مسکن مهر در شهرهای جدید پیشرفت فیزیکی داشته است و دولت تدبیر و امید تلاش کرده است مشکلات موجود بر سر راه تکمیل این پروژه ها را با کمک دستگاه های خدمات رسان و از طریق آورده های داخلی حل کند و بار مالی این موضوع رابر دوش مردم نگذارد.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید در ادامه افزود : در شهر های جدید همچون گلبهار طرح های ساخت مدارس ، اماکن خدماتی، تجاری، انتظامی و بازارها و مساجد در حال اقدام است و طرح بزرگی نیز که در گلبهار در حال انجام است ، طرح قطار شهری و متروست که این شهر را به شهر مادر یعنی مشهد مقدس وصل خواهد کرد.

نریمان افزود :  خوشبختانه بیش از 25 کیلومتر مسیر این مترو طرح تملکش انجام شده است و ما حتی مناقصه بین المللی را نیز گذاشتیم  که ان شاا... بتوانیم ظرفیت فاینانس را هم استفاده کنیم و این پروژه را اجرایی کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد :  گرچه این طرح ردیف اعتباری مجلس و دولت را نیز داردولی ما از آورده خود شرکت یعنی منابع داخلی و فاینانس را نیز استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم گلبهار را به شهر مشهد مقدس وصل کنیم و این مهمترین اقدام ما در گلبهار است که می تواند زمینه اعتدال،رشد و شکوفایی و پویایی را برای ما فراهم کند.

گفتنی است برای احداث این پروژه ها حدود 2550میلیارد ریال هزینه شده است که برای هر یک از این واحدهای مسکونی حدود 500 میلیون ریال هزینه شده است که 50 درصد این میزان آورده متقاضی و الباقی آن به صورت وام مسکن مهردر اختیار آن قرار داده شده است.

ادامه مطلب

آخرین به روز رسانی در يكشنبه 19 بهمن 1393 ساعت 15:34
ادامه مطلب...
 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

نکات قابل توجه

1- قبل از خرید هر گونه ملک در شهرجدید گلبهار ، از واحد حقوقی واملاک شرکت عمران شهرجدید گلبهار استعلام کنید .

2-عدم افراز ، تفکیک زمین و تغییر کاربری از خاصیت زمینهای کشاورزی است از خرید این زمینها جدا" پرهیز کنید .

3- خرید زمینهای کشاورزی در اطراف شهرجدید گلبهار و با نام گلبهار ، معضلی است که هیچگاه رویای خانه دار شدن شما را محقق نخواهد کرد و تنها سرمایه خود را به دست افراد سودجو دادن است.

سرمايه گذاري

کاربران حاضر

 3 مهمان حاضر

نظرسنجی

چه اخباری را در سایت شرکت عمران گلبهار بیشتر می پسندید ؟
 
Copyright © 1394 Golbahar New Town.