راهبرد مشارکت در انجمن شهر جدید گلبهار

صفحه نخست انجمن ها انجمن شهر جدید گلبهار راهبرد مشارکت در انجمن شهر جدید گلبهار

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  گلبهار در 2 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

 • نویسنده
  نوشته ها
 • #3737

  سرپرست کل

  تمامی محتواهای ارسالی شامل، موضوعات، پست ها و… نباید هیچگونه مغایرتی با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین جرائم رایانه ای داشته باشد.

  این تالار گفتگو یک انجمن تخصصی در زمینه خدمات شرکت عمران و شهر جدید بینالود می باشد و هرگونه توهین و تخریب اشخاص، بحث و مشاجره شخصی در آن ممنوع میباشد.

  هرگونه فعالیت و محتوای ارسالی که به قوم و یا نژاد خاصی توهین و بی احترامی شود ممنوع میباشد.

  ایجاد موضوع (جستار) جدید میبایست در تالار مناسب و مرتبط صورت گیرد. انتخاب تالار درست و صحیح در روند گفتگوی صحیح در آن نقش مهمی خواهد داشت.

  هر موضوع (جستار) دارای یک عنوان میباشد که این عنوان میبایست کاملا مرتبط با محتوای موضوع باشد و انتخاب عنوان صحیح و درست میتواند در روند گفتگو در موضوع (جستار) ایجاد شده تاثیر بسزایی داشته باشد. پس لطفا از عناوینی مشکل، راهنمایی، توجه و جدا خودداری کنید و موضوعاتی با چنین عناوینی بسته خواهند شد.

  در صورتی که سوال و یا درخواستی دارید حتما قبل از ایجاد موضوع (تاپیک) جدید جستجو کنید. ایجاد موضوعات تکراری باعث اختلال در کادر مدیریتی و آرشیو سایت می شود. حتما قبل از ایجاد موضوع جدید جستجو کنید.

  از ارسال سریع و پشت سر هم موضوع و یا پست جدا خودداری کنید. اینکار بنوعی باعث برهم زدن نظم انجمن و در برخی موارد باعث پایین آمده سطح کیفی گفتگوها در انجمن خواهد شد.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها