خانه / اخبار / حضور پرشور مردم گلبهار رکورد ورزش های همگانی کشور را شکست

حضور پرشور مردم گلبهار رکورد ورزش های همگانی کشور را شکست

حضور پرشور مردم گلبهار رکورد ورزش های همگانی کشور را شکست

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: حضور پرشور مردم گلبهار در دومین همایش پیاده روی در این شهر، رکورد ورزش های همگانی کشور را شکست.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، هومن گریوانی در مراسم اهداء جوایز برندگان قرعه کشی همایش پیاده روی صبح و نشاط که با حضور امام جمعه، دادستان، رئیس شورای شهر، فرماندهی انتظامی شهرستان و برخی دیگر از مسئولین برگزار شد، افزود: گلبهار و ما برخود می بالیم که مردم این شهر با اراده و عزم راسخ در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی و اکنون در عرصه ورزشی خالق حماسه ای شدند که براساس اذعان رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور بیش از ۷۰ هزار نفر حضور داشتند.
وی خاطرنشان کرد: این راهپیمایی با پوشش سراسری و پخش مستقیم از شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی و شبکه استانی سیمای خراسان رضوی حضور پرشور مردم را به صورت زنده منعکس کرد که لنز دوربین ها قادر نخواهند بود این عظمت را به صورت کامل منعکس کنند.
گریوانی با اشاره به اینکه طی سال های گذشته جامعه ورزشی شهر جدید گلبهار از مردان و زنان حائز عناوین و رتبه های برتر در مسابقات استانی، کشوری، آسیایی و بین المللی شدند، اذعان کرد: قطعا این تلاش ها و افتخارات مسئولیت همه ما را بیش تر خواهد کرد که شرکت عمران گلبهار به منظور حمایت از این ورزشکاران نسبت به تامین زیرساخت ها و امکانات ورزشی در شهر جدید گلبهار با همکاری و مشارکت ورزش و جوانان فراهم خواهد نمود.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در پایان ابراز امیدواری کرد: به منظور توسعه و تامین فضاهای ورزشی متناسب با سرانه جمعیتی این شرکت نسبت به احداث زمین های ورزشی روباز و سرپوشیده اقدام خواهد کرد.
شایان ذکر است طی مراسم برگزار شده خودروی تیبا به آقای بهمن آبادی و تعدادی دوچرخه به صورت نمادین به برندگان اهداء گردید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها