خانه / اخبار / اهداء بیش از صد جایزه به شرکت کنندگان همایش صبح و نشاط

اهداء بیش از صد جایزه به شرکت کنندگان همایش صبح و نشاط

اهداء بیش از صد جایزه به شرکت کنندگان همایش صبح و نشاط

صبح امروز با حضور بیش از ۷۰ هزار نفر از گلبهاری ها همایش پیاده روی خانوادگی برگزار شد که متعاقبا در این برنامه بیش از صد جایزه از قبیل خودرو، کمک هزینه خرید آپارتمان، عتبات عالیات، دوچرخه و… قرعه کشی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، همایش پیاده روی خانوادگی صبح نشاط با حضور پرشور مردم از شهر جدید گلبهار، شهر گلمکان، شهرستان چناران و مشهد برگزار شد که سیل حضور این جمعیت به بیش از ۷۰ هزار نفر می رسید.
این همایش پیاده روی راس ساعت ۶:۳۰ صبح با گردهمایی مردم از میدان ابن سینا شروع و با طی مسیر حدود ۴٫۵ کیلومتری به دریاچه تفریحی توریستی گلبهار محل گردهمایی و برگزاری همایش ختم می شد.
پخش زنده مراسم گردهمایی از شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی و شبکه استانی سیمای خراسان رضوی و پوشش خبری وسیع و گسترده مراسم توسط توسط مستندسازان، فیلم برداران و خبرنگاران به صورت وسیع انجام شد.
اجرای برنامه های پسران خورشید، ورزش های رزمی و باستانی، اجرای موسیقی محلی و سنتی خراسان. انجام قرعه کشی جهت اهدای جوایز بخش دیگری از این مراسم بود.
شایان ذکر است همایش پیاده روی صبح نشاط در سال ۹۶ با حضور بیش از ۴۰ هزار نفر برگزار گردید که با برگزاری این همایش امروز رکورد جدیدی در همایش پیاده روی خانوادگی به ثبت رسید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها