خانه / اخبار / برگزاری نماز عید سعید فطر در شهر جدید گلبهار

برگزاری نماز عید سعید فطر در شهر جدید گلبهار

برگزاری نماز عید سعید فطر در شهر جدید گلبهار

نماز عید سعید فطر با حضور مردم ولایت مدار و مسئولین شهر جدید گلبهار با همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی شهر بالاخص شرکت عمران شهرداری ستاد نماز جمعه و سایر ارگان ها برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، صبح امروز قشرهای مختلف اعم از پیر و جوان، زن و مرد با محوریت وحدت و اتحاد بعد از یکماه عبودیت و بندگی با حضور بیش از ۱۰ هزار نفری خود جلوه های باشکوهی را رقم زدند.
نمازگزاران از ساعت های اولیه صبح مشتاقانه در محل برپایی نماز در انتهای بولوار استقلال این شهر (محل احداث مصلی) گرد هم آمدند که این نماز با خیل عظیم جمعیت به امامت حجت الاسلام مروج اقامه گردید.
امام جمعه گلبهار قبل از اقامه نماز عید سعید فطر در خطبه های این نماز در اجتماع بزرگ نمازگزاران پاداش و عظمت یکماه بندگی و روزه داری مومنین در محضر خداوند متعال را بسیار با ارزش دانست و افزود: امروز این حضور پرشور با صفوف یکپارچه نمادی از وحدت مسلمانان است و خداوند پاداش این بندگی را خواهد داد.
وی اذعان کرد: امیدواریم خداوند متعال این ملت بزرگ و بیدار که با محور وحدت و پیروی از سیره ائمه اطهار همیشه گام های استوار و بلند برداشته و در مقابل ستم ها و ظلم ها ایستادگی کرده است را همچنان گذشته محفوظ بدارد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها