خانه / اخبار / جشنواره صنایع دستی در شهر جدید گلبهار برگزار می شود

جشنواره صنایع دستی در شهر جدید گلبهار برگزار می شود

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از برگزاری جشنواره صنایع دستی در این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مهندس هومن گریوانی با اشاره به اینکه این جشنواره در سال “رونق تولید” زمینه ایجاد کارآفرینی و حمایت از نوآوری را ایجاد خواهد نمود، افزود: برندسازی، تهیه بانک اطلاعات توانمندی های هنری شهروندان و همچنین تبدیل شهر جدید گلبهار به قطب فرهنگی از اهداف این جشنواره می باشد.

وی با بیان اینکه این جشنواره در ۱۷ شهر جدید کشور برگزار خواهد شد، یکی دیگر از اهداف برگزاری این جشنواره را استفاده از ظرفیت عظیم و فاخر میراث فرهنگی و ظرفیت های تمدنی و هنری دانست و اذعان کرد: برگزاری این نمایشگاه علاوه بر آورده های اقتصادی، یکی از ابزارهای کارآمد و مطلوب در زمینه انتقال و تبادل فرهنگ ها خواهد بود که همین امر نقش بسزایی در معرفی نوآوری ها و خلاقیت های شهروندان خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار خاطرنشان کرد: پیش بینی های لازم برای اطلاع رسانی حضور همه شهروندان از طریق کانال های فضای مجازی، نصب بنرها و همچنین از طریق وب سایت شرکت عمران گلبهار انجام خواهد شد که علاقه مندان به حضور در این نمایشگاه می توانند در مهلت اعلام شده در نمایشگاه حضور یافته و آثار خود را معرفی کنند.

مهندس گریوانی در پایان ابراز امیدواری کرد: همه هنرمندان و خلاقان آثار هنری با مشارکت زیاد در این جشنواره زمینه معرفی استعدادها و خلاقیت های خود را فراهم کنند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها