خانه / اخبار / توسعه پایدار شهری با تعامل و همکاری همه ارگان ها محقق می شود

توسعه پایدار شهری با تعامل و همکاری همه ارگان ها محقق می شود

توسعه پایدار شهری با تعامل و همکاری همه ارگان های محقق می شود

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: توسعه پایدار شهری و ایجاد بسترهای مناسب در شهر گلبهار با تعامل و همکاری همه ارگان ها محقق می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، این دیدار  با حضور مهندس هومن گریوانی، اعضای هیئت مدیره و برخی از مدیران شرکت عمران روز گذشته به مناسبت گرامیداشت روز شوارها  از شورای اسلامی شهر جدید گلبهار انجام شد.

  مهندس گریوانی در این دیدار گفت: شورا به عنوان یک نهاد مردمی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی بوده که نقش بی بدیل آن بر توسعه متوازن حقوق شهروندی برکسی پوشیده نیست.

وی افزود: نقش آفرینی شوراهای شهر و روستا نارسایی ها و کمبود ها را جبران کرده و موجب تحقق هر چه بهتر مکانیزم تصمیم گیری ها خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار شوراها را یکی از مظاهر مهم مردم سالاری در کشور توصیف کرد و گفت: اگر از ظرفیت این نهاد به درستی استفاده شود علاوه بر رفع موانع و مشکلات حوزه شهری شاهد توسعه پایدار در بخش های مختلف عمرانی و فرهنگی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه شوراها باید در ارتقای کیفیت زندگی مردم و توسعه شهری همواره نقش آفرین باشند، ابراز امیدواری کرد: حل مشکلات مردم و دیدن نقاط ضعف و قوت در شهر با مشارکت مردم به عنوان یک بستر و معیار مناسب برای شناسایی فرصت ها و تبدیل آن به ظرفیت باید مدنظر قرار گیرد.

مهندس گریوانی خاطرنشان کرد: توسعه و عمران در یک منطقه جز با همکاری و همدلی مدیران در همه دستگاه ها با شورا میسر نمی شود.

وی گفت: شرکت عمران گلبهار همواره در جهت رفع مشکلات و موانع در شهر اقدام به همکاری و تعامل با سایر ارگان ها بالاخص با شواری اسلامی و شهرداری نموده و حتی در مواقعی که مردم با مشکلات زیادی مواجه هستند به صورت داوطلبانه برای حل مشکلات مردم اقدام کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها