خانه / اخبار / دیدار نوروزی مهندس گریوانی با مدیران دستگاه های اجرایی، قضایی و خدماتی شهر جدید گلبهار

دیدار نوروزی مهندس گریوانی با مدیران دستگاه های اجرایی، قضایی و خدماتی شهر جدید گلبهار

دیدار نوروزی مهندس گریوانی با مدیران دستگاه های اجرایی ، قضایی و خدماتی شهر جدید گلبهار

مهندس گریوانی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید گلبهار با مدیران دستگاه های اجرایی، قضایی و خدماتی این شهر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این دیدار که با حضور اعضای هیئت مدیره و برخی از پرسنل این شرکت انجام شد، مدیرعامل شرکت عمران ضمن تبریک سال نو و آغاز ماه شعبان افزود: متاسفانه امسال شاهد حوادث ناگوار و غیرمترقبه  برخی از هموطنان بودیم که ضایعه پیش آمده و خسارت های وارد شده بسیار بزرگ بود.

وی خاطرنشان کرد: در آن مقطع زمانی وحدت و انسجام  مردم و همچنین حضور مسئولین قوت قلب و امیدواری برای هموطنان آسیب دیده بوده  است که همین امر موجب پیشبرد  اهداف شد.

وی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم در جهت جلوگیری از وقوع سیل در شهر جدید گلبهار و حومه با هماهنگی مناسب ارگان های اجرایی و خدماتی برنامه ریزی شده است، گفت: خوشبختانه با انجام اقدامات مناسب و پیشگیرانه با وجود وقوع بارندگی شدید روز گذشته خسارت یا وقوع سیل اتفاق نیافتاده است.

مهندس گریوانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نام گذاری سال ۹۸ به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری اذعان کرد: این شرکت همانند گذشته برنامه ریزی لازم را در جهت بهره برداری و احداث فضاهای مورد نیاز شهر اعم از پارک ها، مساجد و مدارس برداشته و نسبت به خدمت رسانی به مردم شریف گلبهار اقدامات فرهنگی دیگری را نیز انجام می دهد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار ابراز امیذواری نمود، با همکاری و تعامل مناسب همه ارگان ها به محوریت امام جمعه گلبهار موانع و مشکلات مردم مرتفع شده و روند پیشرفت و سرعت کار بیش از گذشته با شتاب بیش تری انجام شود.

شایان ذکر است مهندس گریوانی و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران گلبهار با رئیس دادگستری و دادستان ، ریاست  آموزش و پرورش و همچنین رئیس اداره برق و آبفای شهر جدید گلبهار دیدار کردند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها