خانه / اخبار / دیدار نوروزی مهندس گریوانی با امام جمعه شهر جدید گلبهار

دیدار نوروزی مهندس گریوانی با امام جمعه شهر جدید گلبهار

دیدار نوروزی مهندس گریوانی با امام جمعه شهر جدید گلبهار

به مناسبت ایام نوروز مدیرعامل شرکت عمران با حجت الاسلام و المسلمین مروج  امام جمعه گلبهار دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این دیدار که با حضور اعضای هیئت مدیره و برخی از پرسنل انجام شد، مهندس هومن گریوانی مدیرعامل این شرکت با تبریک سال جدید حضور حجت الاسلام و المسلمین مروج گفت: امیدواریم در سال نو با مدیریت حضرتعالی خدمات مناسب در جهت رفاه حال مردم انجام شود.

وی با ابراز تاسف از وقوع سیلاب در برخی از استان های کشور ضمن عرض تسلیت به خانواده های بازماندگان  از برنامه ها و اقدامات مناسب در جهت تحقق شعار سال در جهت رونق تولید خبر داد و  افزود: این شرکت همانند گذشته تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف در راستای منویات مقام معظم رهبری به کار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید گلبهار همچنین ابراز امیدواری کرد: اهتمام لازم در جهت حضور سرمایه گذاران و همچنین رفع موانع و مشکلات مردم با سرعت بیش تر امسال نیز ادامه خواهد یافت.

حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار در این دیدار با تبریک سال جدید و آرزوی توفیق خدمت برای خدمتگزاران نظام اسلامی گفت: فرا رسیدن بهار طبیعت رستاخیز و نوآوری در عالم هستی است که باید تغییر و تحول در انسان در بهار انسانی صورت گیرد.

وی افزود: متاسفانه تعدادی از هموطنان در سال جدید قربانی و گرفتار سیل شده و خسارت های زیادی بر این خانوارها تحمیل شد که خوشبختانه وحدت بین مردم و مسئولین و اهتمام در جهت رفع مشکلات بسیار مناسب بوده که امیدواریم تا رفع کامل این مشکلات خدمات رسانی با قوت  ادامه داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها