خانه / اخبار / پیام تبریک نوروز ۹۸ از سوی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار

پیام تبریک نوروز ۹۸ از سوی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار

“یا مقلب‌ القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال”

بهار شورانگیز فرا می‌رسد و طبیعت، رخت سبزی و طراوت به تن می‌کند تا بار دیگر قدرت لایزال الهی از پنجره چرخش ایام و فصول به احسن وجه به نمایش گذاشته شود و انسان را به اندیشیدن بیشتر در احوال خویش و جهان پیرامونش وا دارد.

نوروز، این عید باستانی ایرانیان، همواره و از دیرباز، آمیخته با سنت‌ های حسنه و نیکویی همچون سیر و سفر، صله ارحام، تجدید دوستی‌ها و صمیمیت ‌ها است که آن را در کنار همه حسن‌ها و زیبایی‌ های دیگرش، مملو از نیکی و نوع ‌دوستی کرده و به ‌واسطه همین، برای سال ‌های متمادی، فروزان و پرتلالو در صحنه تاریخ این سرزمین کهن برجای ‌مانده و دست در دست بهار، به خانه ایرانیان سرک می‌کشد.

عید باستانی نوروز، همگام با یکدلی و محبت ها، تجدید ارادت ها و زدودن کدورت ها در فصل نو همراه با طبیعت است. این رویش همچنان که در طبیعت محسوس است می تواند در دل ها و جان های ما و همچنین حرکت رو به پیشرفت ما نیز مجسم و نمایان باشد.

اینجانب فرارسیدن سال نو را که به میلاد پر برکت امیرالمومنین حضرت علی (ع) و اعیاد رجبیّه مزین شده و به نام سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است را به تمامی شهروندان شریف شهر جدید گلبهار تبریک عرض نموده و امیدوارم در سال جدید که نوروزی علوی برایمان به ارمغان می آورد رویکرد عدالت و توسعه را با برداشتن گام های استوار برای عزیزان این شهر برداریم.

هومن گریوانی

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها