خانه / اخبار / برگزاری مجمع طلاب و روحانیون در شرکت عمران شهر جدید گلبهار

برگزاری مجمع طلاب و روحانیون در شرکت عمران شهر جدید گلبهار

نشست فصلی ائمه جماعات مساجد ادارات و روحانیون شاغل در دانشگاه ها و نهادها در شرکت عمران شهر جدید گلبهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، این جلسه که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه  و مهندس هومن گریوانی مدیرعامل برگزار شد معضلات فرهنگی و اخلاق شهروندی و بررسی وضعیت عمرانی و مذهبی مساجد شهر در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار با اشاره به اقدامات و فعالیت های انجام شده فرهنگی در شهر گفت: اشاعه و ترویج فرهنگ همواره یکی از دغدغه های مسئولین بوده و این شرکت نیز اقدامات خوب و موثری را در این راستا انجام داده است.

وی با بیان اینکه باید مناسبت های ملی و مذهبی به عنوان نماد و الگوی بارز در جهت تبلیغ در بین مردم پرنگ تر و باشکوه تر برگزار شود، افزود: اهتمام لازم برای برگزاری مراسم ها و تبلیغات فرهنگی در سطح شهر وجود دارد و شرکت عمران شهر جدید گلبهار تمام ظرفیت های خود را برای این امر به کار گرفته است.

مهندس گریوانی ابراز امیدواری کرد: با همدلی و همزبانی همه نهادها و به ویژه ائمه محترم جماعت و در راس آن امام جمعه محترم شهر جدید گلبهار و با برگزاری منظم این جلسات نواقص موجود در اقدامات فرهنگی کاهش و برنامه ها به صورت مدونی اجرایی شود.

شایان ذکر است در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار درس اخلاق خود را ارائه کرده و در پایان تفاهم نامه ای فی ما بین مجمع طلاب با شرکت عمران شهر جدید گلبهار در زمینه های فرهنگی امضاء شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها