خانه / اخبار / جلسه مشترک شرکت عمران، شهرداری و شورای اسلامی شهر جدید گلبهار برگزار شد

جلسه مشترک شرکت عمران، شهرداری و شورای اسلامی شهر جدید گلبهار برگزار شد

جلسه مشترک شرکت عمران ، شهرداری و شورای اسلامی شهر جدید گلبهار برگزار شد

با هدف تسریع در انجام خدمات به شهروندان:

جلسه مشترک شرکت عمران ، شهرداری و شورای اسلامی شهر جدید گلبهار برگزار شد

به منظور بررسی، رفع و همچنین تسریع در انجام خدمات عمرانی در شهر جدید گلبهار جلسه مشترک شرکت عمران ، شهرداری و شورای اسلامی این شهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این جلسه که با حضور مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره شرکت عمران ، سرپرست شهرداری ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گلبهار در محل شرکت عمران برگزار شد که دراین جلسه  مسائل و مشکلات موجود در شهر بررسی و راهکارهای لازم به منظور تسریع و هماهنگی بیش تر در انجام امور بررسی شد.

مهندس گریوانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در این جلسه ضمن تبریک ایام با سعادت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن، با اشاره به اینکه این شرکت اجرای اقدامات فرهنگی در سطح شهر را به عنوان رسالتی مهم اجرایی می کند، گفت: برگزاری جشن با حضور اقشار مختلف مردم در سطح شهر و مکان های تفریحی و همچنین اجرای مراسم های معنوی بستر لازم را برای حضور هر چه باشکوه تر مردم و همچنین وحدت و هم افزایی فراهم می کند.

وی خاطرنشان کرد: شهر جدید گلبهار به واسطه حضور جوانان توانمند در گذشته و در حال حاضر موفق به کسب عناوین برتر بین المللی، کشوری و استانی شده و این هدف و رسالت ما را برای فراهم کردن امکانات برای رشد و ترفیع بیش تر سنگین تر خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه باید مردم تغییر و تحول و همچنین اجرای خدمات رو بنایی و زیر بنایی را در شهر احساس کنند، افزود: پروژه های مختلف به منظور تکمیل زیرساخت های شهری گلبهار با مشارکت بخش خصوصی و شرکت شرکت عمران در سطح شهر اجرایی شده است.

مهندس گریوانی با ادغان به اینکه شرکت عمران شهر جدید گلبهار به منظور حل مشکلات مردم در واحدهای مسکن مهر، داوطلبانه اقدام به اجرای محوطه سازی و آسفالت در برخی از این واحدها نموده است، گفت: همزمان با انجام این موارد، واحدهایی که تکمیل آن ها باقی مانده نیز با شتاب و سرعت بیش تر با نظارت کارشناسان این شرکت آماده واگذاری می گردد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این نشست ها به منظور بررسی و هماهنگی بهتر دستگاه های اجرایی و نظارتی سرعت ارائه خدمات به شهروندان گلبهار بیش از گذشته ادامه پیدا خواهد یافت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها