خانه / اخبار / حضور پرشور مردم گلبهار در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور پرشور مردم گلبهار در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور پرشور مردم گلبهار در راهپیمایی 22 بهمن

با حضور اقشار مختلف مردم گلبهار، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گرامی داشته شد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، همزمان با سراسر کشوراسلامی، مردم شهر جدید گلبهار از همه اقشار  با حضور کم نظیر خود بار دیگر با آرمان ها ی امام خمینی (ره) تجدید میثاق کرده و به پیروی و پشتوانه رهبر فرزانه انقلاب با وحدت و همبستگی به صحنه آمدند.

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با خروش ملت نجیب و همیشه در صحنه با وجود تحریم های ظالمانه و تهدیدهای دشمنان این نظام از سال های دیگر نیز پررنگ تر بود و پاسخ محکمی برای بدخواهانی بود که در لفاظی خود فاصله گرفتن و جدایی مردم از نظام را قلمداد می کردند و در اظهار نظرهای توخالی خود گفته بودند این انقلاب چهل سالگی خود را نخواهد دید.

حماسه حضور و جشن پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت نسل های انقلابی و نسل های جدیدی بود که همدلی و همزبانی به یکدیگر پیوند خورده و نوجوانان و جوانان این دوره ادامه دهنده این راه خواهند بود.

در پایان این مراسم بیانیه مشترک راهپیمایی قرائت شد که بر تقویت روز افزون بنیه دفاعی برای مقابله با هرگونه تجاوز دشمن، مقاومت مقتدرانه و ایستادگی با صلابت در برابر زیاده خواهی شیطان بزرگ آمریکا، دفاع همه جانبه از ستمدیدگان جهان و تحقق اقتصاد مقاومتی برای حل مشکلات اقتصادی کشور طبق منویات مقام معظم رهبری تاکید گردید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها