خانه / اخبار / افتتاح ۳۷ پروژه شرکت برق با ارزش حدود ۱۰ میلیارد تومان در شهر جدید گلبهار

افتتاح ۳۷ پروژه شرکت برق با ارزش حدود ۱۰ میلیارد تومان در شهر جدید گلبهار

افتتاح 37 پروژه شرکت برق با ارزش حدود 10 میلیارد تومان در شهر جدید گلبهار

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، ۳۷ پروژه شرکت برق شهر جدید گلبهار به ارزش حدود ۱۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در آیین افتتاح ۳۷ پروژه شرکت برق شهر جدید گلبهار در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور موسوی مدیرکل فرهنگی و امور زائرین و فخرموحدی مدیرکل دفتر بازرسی استانداری خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار، قلیچی سرپرست فرمانداری چناران، بخشدار، شهردار، عضو هیات مدیره شرکت عمران و سایر مسئولین دستگاه های اجرایی برگزار شد.

خیردوست مدیرشرکت برق گلبهار با اشاره به اینکه ارائه برق مطمئن، مستمر و پایدار به مشترکین، برق با کیفیت و تامین برق روشنایی معابر به عنوان ۳ موضوع مهم در اولویت کار این شرکت قرار گرفته است، افزود: با توجه به اینکه در گذشته شهر گلبهار در بحث روشنایی معابر یک شهر خاموش محسوب می شد این شرکت در یک اقدام ضربتی ۴ ماهه با تخصیص اعتبارات از سوی دولت و منابع شرکت برق روشنایی معابر گلبهار تامین شد.

وی خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام شده مشکل روشنایی معابر در سطح روستاهای گلبهار و این شهر به صورت کامل حل شده و گلبهار در حال حاضر روشن ترین شهر در استان خراسان رضوی است.

مدیرشرکت برق گلبهار با بیان اینکه در حال حاضر ۳۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در دهه فجر به بهره برداری رسید، اظهارداشت: این تعداد پروژه نیزدر حال حاضر در دست اجرا قرار دارد که تا اردیبهشت ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

خیردوست گفت: امسال ۲۰۰ میلیارد تومان برای احداث پروژه ها و اصلاح و بهینه سازی شبکه ها هزینه شده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها