خانه / اخبار / برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان در گلبهار

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان در گلبهار

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان درگلبهار

در سومین روز از دهه مبارک فجر، جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان و میز خدمت با حضور سرپرست فرمانداری چناران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، این جلسه با حضور ولی قلیچی سرپرست فرمانداری چناران، مسئولان دستگاه اجرایی چناران، بخشدار و شهردار گلبهار، اعضای هیات مدیره شرکت عمران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهر جدید گلبهار در سومین روز از دهه مبارک فجر در محل مسجد جامع این شهر برگزار شد.

سرپرست فرمانداری چناران با اشاره به اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران حدود ۴۸۰ میلیارد تومان طرح در شهرستان چناران افتتاح خواهد شد، گفت: یکی از این طرح ها که طی روزهای گذشته با حضور وزیر نیرو و با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد تومانی به بهره برداری رسید تصفیه خانه فاضلاب شهر گلبهار بود که با سرمایه گذاری بخش خصوصی افتتاح شد.

قلیچی افزود: در زمینه واحدهای مسکونی ایجاد شده تاکنون حدود ۳۰ هزار واحد مسکونی به مردم گلبهار تحویل شده است که امیدواریم حدود ۱۰ هزار واحد باقی مانده نیز مشکلات آن ها حل شده تا هر چه زودتر زمینه واگذاری این واحدها نیز فراهم گردد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مشکلاتی برای شهر گلبهار وجود داشته و بخشدار، شهردار و شرکت عمران نیز پیگیر حل این موانع هستند، خاطرنشان کرد: استاندار محترم خراسان رضوی تاکید بسیاری به مشارکت بخش خصوصی در امور اجرایی دارد که بدینوسیله بتوان از نیروهای خوش فکر، جهادی و صاحب نظر استفاده کرد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: با توجه به اینکه جمعیت در گلبهار رو به رشد است شرکت عمران گلبهار براساس مصوبه ای که گذشته در جهت ایجاد ناحیه صنعتی وجود داشته نسبت به این امر اقدام کند.

در این جلسه مردم سوالات خود را مطرح کردند که نمایندگانی از شرکت عمران شهر جدید گلبهار، اصناف و شهرداری نسبت به پاسخگویی اقدام نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها