خانه / اخبار / گرامیداشت سالگرد ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی درگلبهار

گرامیداشت سالگرد ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی درگلبهار

گرامیداشت سالگرد ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی درگلبهار

آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با برگزاری مراسم ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در شهر جدید گلبهار برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این مراسم که با حضورحجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه، بخشدار، مدیرعامل و عضو هیات مدیره این شرکت و سایر مسئولین دستگاه های اجرایی شهر جدید گلبهار برگزار شد، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرامی داشته شد.
امام جمعه گلبهار در این مراسم با اشاره به اینکه مهمتر از امام ادامه راه امام است، گفت: اگر کسی راه امام راحل را ادامه دهد در واقع هم رضایت خدا و هم رضایت ایشان را جلب کرده است.
حجت الاسلام و المسلمین مروج خاطرنشان کرد: پیروی و ادامه راه امام (ره) به منظور جلوگیری از نفوذ دشمن همواره مورد تاکید قرار داشته و این راه هم اکنون با پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب ادامه دارد.
وی در آیین چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایجاد امنیت همچنین استقلال و متکی بودن به خود و کوتاه شدت دستن بیگانگان از ایران را برکت بزرگی برای مردم انقلابی دانست و اذعان کرد: عزت و سربلندی ایران اسلامی نمود بارز تمام انقلاب های دیگر در دنیا شد و این راه برای مقابله با ظلم و استکبار ادامه خواهد داشت.
امام جمعه گلبهار در پایان ابراز امیدواری کرد: باید انسان همواره شاکر نعمت های خدا باشد تا مورد بی مهری و خشم خداوند قرار نگیرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها