خانه / اخبار / پیام مهندس گریوانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

پیام مهندس گریوانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

پیام مهندس گریوانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مهندس هومن گریوانی مدیرعامل این شرکت به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر پیامی صادر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
متن این پیام به این شرح است :
تقارن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بستر مناسبی را برای ترویج و نشر گفتمان انقلاب اسلامی در جهت ارائه پیام معنوی انقلاب نموده است.
دهه مبارک فجر، ایام به ثمر رسیدن جانفشانی‌های مردم آزاده‌ای است که در برابر استبداد وابسته به بیگانه و عدالت ‌ستیز به پا خاستند و در چنین روزهایی فرشی از صداقت به پهنای میهن اسلامی گستردند و حضور امام عشق را در فضای این آب و خاک محقق ساختند و انقلاب بزرگ و تاریخ‌ ساز خود را به پیروزی رساندند.
دشمنان قسم خورده اسلام همانند گذشته هجمه گسترده و جنگ تمام عیار اقتصادی را برای ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی که خون بهای دهها هزار شهید و جانباز، مفقودالاثر و آزاده سرافراز است، به راه انداخته است. اما غافل از آنکه مردم ولایت مدار همواره توطئه های پیچیده و گوناگون دشمنان را نقش بر آب نمودند.
اینجانب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه حضرت احدیت، سعادتمندی و توفیقات روزافزون این ملت را آرزومندم .

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها