خانه / اخبار / گرامیداشت روز فداکاران کشور روز پرستار در گلبهار

گرامیداشت روز فداکاران کشور روز پرستار در گلبهار

گرامیداشت روز فداکاران کشور روز پرستار در گلبهار

با حضور حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار، مهندس هومن گریوانی  مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار از پرستاران گلبهاری تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز  پرستار حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار، مهندس گریوانی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران با حضور در سه مرکز درمانی و اولین مرکز اورژانس شهر جدید گلبهار با اهداء گل و شیرینی از زحمات این پرسنل تقدیر نمودند.

در این دیدار مهندس گریوانی ضمن عرض تبریک روز پرستار به عوامل این مجموعه ها و با آرزوی توفیق  خدمت رسانی به مردم گفت: اقدام و تلاش پرستاران همواره به عنوان الگویی بارز در جامعه شناخته شده است به طوری که به پاسداشت اقدامات و زحمات این قشر ولادت حضرت زینب (س) به عنوان روز پرستار نام گذاری شده است.

وی افزود: کار و خدمت جهادی پرستارها در همه اوقات و در هر شرایطی موجب تسلی خاطر بیماران شده و این تلاش خستگی ناپذیر توفیقی است که خداوند نصیب پرستاران نموده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار ضمن تشکر از دانشگاه علوم پزشکی بابت خدمات درمانی ارائه شده درگلبهار ابراز امیدواری کرد: با توجه به رشد روز افزون جمعیت این شهر، جهت تامین نیروی انسانی و تجهیزات درمانی و راه اندازی کلینیک ویژه گلبهار اقدامات موثرتری انجام دهند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها