خانه / اخبار / برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی در شرکت عمران شهر جدید گلبهار

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی در شرکت عمران شهر جدید گلبهار

با حضور حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار، رئیس شورای فرهنگ عمومی شهر گلبهار و اعضای آن، جلسه شورای فرهنگ عمومی در محل شرکت عمران شهر جدید گلبهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، سی و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در خصوص بررسی مشکلات فرهنگی و معضلات عمومی شهر و همچنین ارائه پیشنهادات کمیته های مختلف ۱۸ دیماه در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین مروج در این جلسه با اشاره به اینکه باید نسبت به مقوله فرهنگ نگاه و اهمیت ویژه ای قائل شد، افزود: ترویج و نهادینه کردن فرهنگ در جامعه نیاز به بستر سازی داشته که باید تمام مسئولان دخیل در این امر به وظایف خود به درستی عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: باید مصوبات و برنامه ریزی مطرح شده در این جلسات توسط نهادهای متولی با جدیت پیگیری شده و عوامل تاخیر در اجرای اقدامات فرهنگی شناسایی و نسبت به ارائه راهکارهای جایگزین و مناسب اقدام شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهر جدید گلبهار ابراز امیدواری کرد: توجه به نیازهای فرهنگی و اطلاع رسانی ها به موقع و همچنین برنامه ریزی های بلند مدت برای افزایش و همکاری همه مردم در مسائل فرهنگی جامعه با وجود قومیت های مختلف ساکن در گلبهار نمود بارزی بر اشاعه فرهنگ بر جامعه خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها