خانه / اخبار / پاسخگویی مسئولین به مشکلات مردم در مسجد جامع گلبهار

پاسخگویی مسئولین به مشکلات مردم در مسجد جامع گلبهار

پاسخگویی مسئولین به مشکلات مردم در مسجد جامع گلبهار

با حضور مسئولین دستگاه های خدمات رسان و ارگانهای دولتی و مردم شهر جدید گلبهار، جلسه پرسش و پاسخ به جهت ملاقات های بی واسطه در محل مسجد جامع گلبهار برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این جلسه که بعد از اقامه نماز ظهر و عصر با حضور حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار و مسئولین دستگاه های اجرایی در محل مسجد جامع برگزار شد، مهندس گریوانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار، خالقی عضو هیئت مدیره و معاونین مسکن و فنی و اجرایی این شرکت به سوالات شهروندان پاسخ دادند.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در این جلسه در پاسخ به سوالات شهروندان در خصوص مشکلات ساکنین مسکن های مهر گفت: قبول داریم کوتاهی های زیادی از سوی برخی تعاونی ها در امر ساخت و واگذاری واحدهای شهروندان انجام شده، اما این شرکت به منظور احقاق حقوق مردم و کمک به ساکنین مسکن های مهر، به این مسئله وارد شده و نسبت به واگذاری پروژه ها به پیمانکاران و انبوه سازان اقدام نموده است.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرکت عمران شهر جدید گلبهار اقدام به بازدید میدانی از مسکن ها ی مهر داشته و در جریان مشکلات ساکنین این واحدها قرار می گیرد.
مهندس گریوانی با اشاره به اینکه تاکنون محوطه سازی و آسفالت برخی از مسکن های مهر گلبهار توسط این شرکت انجام شده است، اظهار داشت: در بسیاری از مسائل انجام خدمت به این ساکنین به عهده هیئت مدیره واحدها بوده اما به منظور حل مشکلات اقدامات لازم در این خصوص انجام شده است.
وی همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص احداث مکان های ورزشی در سطح شهر گلبهار اذعان کرد: با توجه به احداث زمین های ورزشی در سطح شهر، قبول داریم هنوز در زمینه اماکن ورزشی کمبود وجود داشته و سرانه ورزشی ما با میانگین کشوری فاصله دارد، اما در آینده بنا به نیاز محلات در زمینه احداث فضاهای بیشتر اقدام خواهیم کرد.
در پایان این جلسه مردم مشکلات خود را با مهندس گریوانی در میان گذاشتند که دستورات لازم برای پیگیری این موارد به معاون مسکن و معاون فنی و اجرایی شرکت عمران داده شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها