خانه / اخبار / نخستین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند

نخستین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند

نخستین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند

رییس مرکز توسعه دولت الکترونیکی وزارت کشور و دبیر اجرایی نمایشگاه شهر هوشمند، تاکید کرد: در این نمایشگاه، تولیدات و دستاوردهای حوزه شهر هوشمند سازمان ها و نهادهای دولتی، اپراتورهای تلفن همراه، فعالان بخش خصوصی و استارتاپ ها در معرض دید تمام مدیران ارشد کشور خصوصا حوزه های شهری, شهرداران و عموم مردم قرار خواهد گرفت.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه شهر هوشمند، امیر شجاعان، دبیر اجرایی نمایشگاه با اشاره به اینکه دستاوردهای نمایشگاه شهر هوشمند به عنوان یک حرکت ملی مطرح است، گفت: میبایست، زمینه حضور همه ذینفعان و حوزه های حاکمیتی و همچنین بخش های خصوصی را با تمام ظرفیت ها و توانایی های که دارند، در نمایشگاه فراهم کرد.

شجاعان با بیان اینکه نمایشگاه شهر هوشمند با هدف توسعه و ترویج فرهنگ شهر هوشمند با ارائه دستاوردها و توانمندی های موفق در سازمان ها, نهادها و شرکت های خصوصی برگزار می شود، افزود: این نمایشگاه مخاطبان مختلفی دارد و لازم است, به نیاز همه آن ها به ویژه شهرداری ها, دانشجویان و دانش آموزان توجه ویژه شود.

بر اساس این گزارش، بزرگترین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند کشور با محوریت مواردی همچون دولت هوشمند، ساختمان هوشمند، حمل و نقل، محیط زیست و اقتصاد هوشمند با حمایت و مشارکت نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، شهرداری تهران و با حضور شرکت های بین المللی و شرکت ها و استارت آپ های داخلی  برگزار می شود.

این نمایشگاه، با هدف  توسعه بازار شهر هوشمند و بهبود کیفیت زندگی در شهرها، ایجاد فرصت مناسب جهت تعامل بیشتر با نخبگان شهرهای هوشمند، استفاده بهینه از ظرفیت های موجود حوزه خدمات شهر هوشمند شهرهای موفق ، استفاده موثر از تجربیات موفق شهرهای هوشمند و آشنایی با آخرین دستاوردهای روز دنیا در حوزه شهری برپا می شود.

همچنین در نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند، تولیدات و دستاوردهای حوزه شهر هوشمند در تمام زمینه ها بعنوان دستاوردها و توانمندی های سازمان ها و نهادهای دولتی، اپراتورهای تلفن همراه و فعالان بخش خصوصی در معرض دید تمام مدیران ارشد کشور خصوصا حوزه های شهری, شهرداران و عموم مردم قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، نخستین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند Smart City Expo 2019، از تاریخ ۲۳ الی ۲۵ دی ماه جاری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی www.iranurbanexpo.com مراجعه و یا با شماره تلفن ۲۲۸۹۷۳۰۷ دبیرخانه اجرایی نمایشگاه تماس حاصل کنند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها