خانه / اخبار / دیدار مهندس گریوانی با حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار

دیدار مهندس گریوانی با حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار

دیدار مهندس گریوانی با حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار

در دومین روز از هفته بسیج، مهندس گریوانی با حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این دیدار که با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی بخش و همچنین دانش آموزان بسیجی برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین مروج با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) فرمودند به خلوص نیت و صفای بسیجیان غبطه میخورم، افزود: امام راحل همواره به بسیج عشق می ورزید و به خاطر همین حضور بسیجیان است که امروز شاهد امنیت پایدار و رشد علمی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: با گذشت ۴۰ سال از انقلاب دشمنان گمان می کردند که این حرکت مردمی و آزادی خواهی شکست خواهد خورد، اما این خیال باطل محقق نشد چرا که این انقلاب تا زمان حکومت امام زمان عج ادامه خواهد داشت.

امام جمعه گلبهار با اشاره به اینکه به برکت حضور نیروهای مخلص و انقلابی بسیج از دوران جنگ تحمیلی تاکنون شاهد پیشرفت کشور در همه عرصه ها هستیم، گفت: شیطان بزرگ و همکاران آن به رشد و پیشرفت علمی مردم ما اغراق می کنند و از هیچ تلاشی برای جلوگیری از پیشروی ما دریغ نمی کنند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: بسیجی که خالصانه در همه مشکلات مملکت حضور فعال داشته همچنان با عزت و اقتدار به فعالیت خود ادامه دهد.

دیدار مهندس گریوانی با حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار دیدار مهندس گریوانی با حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار دیدار مهندس گریوانی با حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها