خانه / اخبار / تقدیر از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار

تقدیر از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار

تقدیر از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار

به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی جمعی از مدیران شهرستان چناران با حضور در شرکت عمران شهر جدید گلبهار از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت تقدیر نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی و به منظور تقدیر از خیرین تاثیرگذار در حوزه فرهنگ، صبح امروز نمایندگان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده ولی فقیه درجهادکشاورزی ، اداره مخابرات ، سازمان تامین اجتماعی ،  فرمانده بسیج و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چناران و مسئول کتابخانه های عمومی  بخش گلبهار با حضور در شرکت عمران شهر جدید گلبهار از مهندس گریوانی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت تقدیر کردند.

مهندس گریوانی در این دیدار با اشاره به اینکه توسعه و اشاعه فرهنگ در جامعه به عنوان نیاز اساسی محسوب می شود، گفت: این شرکت به عنوان دستگاه اجرایی نسبت به احداث کتابخانه و فضاهای فرهنگی اقدام نموده و در صورت نیاز شهر ، این توسعه را ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه حضور ائمه جمعه به ویژه حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار موجب اتحاد بیش از پیش و کار جهادی شده همه مدیران شده است، گفت: حضور و حمایت ایشان موجب شده، روند اجرای اقدامات به ویژه مسائل فرهنگی پررنگ تر و بهتر انجام شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار اظهار داشت: تلاش داریم تا در صورت اینکه کاستی در احداث و توسعه پروژه های عمرانی که سبب توسعه فرهنگ می شود انجام شده، رفع و با همکاری و تعامل مناسب این روند را ادامه پیدا کند.

تقدیر از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار تقدیر از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار تقدیر از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها