خانه / اخبار / ملت ایران در ۱۳ آبان سیلی محکمی به شیطان بزرگ زد

ملت ایران در ۱۳ آبان سیلی محکمی به شیطان بزرگ زد

ملت ایران در 13 آبان سیلی محکمی به شیطان بزرگ زد

امام جمعه گلبهار گفت: ملت ایران در ۱۳ آبان سیلی محکمی به پلیدی ها و اقدامات جاسوسانه آمریکایی ها زد
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مردم همیشه در صحنه این شهرهمچون سال های گذشته و همزمان با سراسر کشور اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان حضور باشکوه داشتند.
در این مراسم که با حضور دانش آموزان، اقشار مختلف مردم و مسئولین این شهر برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه گلبهار ضمن تقدیر از حضور پررنگ اقشار مختلف مردم و همچنین دانش آموزان و دانشجویان گفت: دانش آموزان و دانشجویان انقلابی و پیرو خط امام (ره) در ۱۳ آبان سیلی محکمی به اقدامات خصمانه و جاسوسی آمریکا که سفارت این کشور مرکز این خدمات بود، وارد کردند.
وی افزود: دشمنان با اقدامات خود گمان می کردند، این حرکت ضد استکباری و انقلابی مردم مهار شده، اما غافل از آنکه وعده خداوند بر حق بوده و دانشجویان متعهد و پیرو خط امام ضربه ای محکمی به شیطان بزرگ زدند.
امام جمعه گلبهار خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران، آزادی و استقلال خود را مرهون خون نوجوانان و جوانانی میداند که با اتکال به خداوند دست شیطان بزرگ را قطع کرد.
در پایان این مراسم بیانیه ی راهپیمایی توسط دانش آموزان منتخب قرائت گردید که در آن بر ایستادگی و پیروی از راه امام راحل و تبعیت از رهبر معظم انقلاب همراه با اتحاد و همبستگی تاکید شد.

ملت ایران در 13 آبان سیلی محکمی به شیطان بزرگ زدملت ایران در 13 آبان سیلی محکمی به شیطان بزرگ زد

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها