خانه / اخبار / دیدار شهردار و رئیس شورای شهر با رئیس نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار

دیدار شهردار و رئیس شورای شهر با رئیس نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار

دیدار شهردار و رئیس شورای شهر با رئیس نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، خاکپورشهردار، جانعلی زاده رئیس شورای شهر و جمعی از پرسنل شهرداری گلبهار با حضور در شرکت عمران شهر جدید گلبهار با رئیس نمایندگی ورزش و جوانان این شهر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این دیدار حسن خالقی رئیس نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار با اشاره به وجود توانمندی و ظرفیت های بالقوه در بین ورزشکاران گلبهاری گفت: ورزشکاران ما در بسیاری از رشته ها سرآمد استان هستند و باید از این افراد پشتیبانی و حمایت شود.

حسن خالقی خاطرنشان کرد: اداره ورزش و جوانان آمادگی دارد برای توسعه و ترویج فرهنگ ورزشی در بین عموم با تمامی ارگان ها بویژه شهرداری و شرکت عمران کما فی السابق نیز همکاری داشته باشد.

وی با اشاره به پیگیری جذب و به کارگیری قهرمانان گلبهاری در آتش نشانی گفت: پیگیری هایی در این خصوص انجام شده که امیدواریم به نتیجه برسد.

خالقی در پایان از آمادگی ورزش و جوانان گلبهار برای برگزاری مسابقات کشتی با چوخه در این شهر خبر داد و گفت: امیدواریم با مشارکت شرکت عمران و شهرداری گلبهار امکان برگزاری این مسابقات فراهم گردد.

دیدار شهردار و رئیس شورای شهر با رئیس نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها