خانه / اخبار / دیدار رئیس و جامعه ورزشی گلبهار با حجت الاسلام مروج

دیدار رئیس و جامعه ورزشی گلبهار با حجت الاسلام مروج

دیدار رئیس و جامعه ورزشی گلبهار با حجت الاسلام مروج

به مناسبت نخستین روز هفته تربیت بدنی، رئیس نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار بهمراه جمعی از روسای هیات های ورزشی و بعضی از مسئولین گلبهار با حجت الاسلام مروج امام جمعه این شهر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، حسن خالقی در دیدار با امام جمعه با ارائه گزارشی از اهم فعالیت های نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار گفت: در ۶ ماهه نخست سال ۹۶ در مجموع ۱۴۴ مدال شامل ۵۰ طلا، ۴۵ نقره و ۴۹ برنز و در ۶ ماه نخست سال ۹۷ در مجموع ۱۷۷ مدال شامل ۵۳ طلا، ۵۵ نقره و ۶۹ برنز توسط ورزشکاران گلبهاری کسب شده در این زمینه شاهد رشد ۲۳ درصدی هستیم.

وی ادامه داد: در مجموع ۲۸۸ مدل در سال ۹۵، ۴۱۷ مدال در سال ۹۶ کسب شده که پیش بینی می شود امسال شاهد درخشش ورزشکاران گلبهاری برای کسب ۵۰۰ مدال باشیم.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار با اشاره به اینکه نمایندگی ورزش و جوانان این شهر اقدام به صدور کارت بیمه پزشکی و ورزشی برای ورزشکاران و قهرمانان ورزشی سازمان یافته کرده است، افزود: در سال ۹۶، ۱۹۲۳ و در ۶ ماهه نخست سال ۹۷، ۹۸۰ ورزشکار سازمان یافته شدند.

رئیس نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار با اذعان به کمبود اعتبارات عمرانی در جهت توسعه توسعه امکان و زیرساخت های ورزشی با تقدیر از اقدامات و فعالیت های شرکت عمران شهر جدید گلبهار در امر احداث فضاهای روباز و سرپوشیده ورزشی گفت: برای جبران کمبود فضاهای ورزشی بیش از ۴۰ هزار مترمربع فضای ورزشی روباز توسط شرکت عمران گلبهار ایجاد شده که جهت بهره برداری عموم و همچنین اجرای فنس کشی با توجه به تفاهم فی ما بین تحویل شهروندان محترم گردیده است.

خالقی با بیان اینکه در حال حاضر در فاز ۲ و همچنین فضاهای سرپوشیده ورزشی کمبود جدی وجود دارد، تصریح کرد: احداث زورخانه که هم اکنون عملیات اجرایی آن آغاز شده و همچنین ایجاد سالن ورزشی انفرادی که طراحی آن نهایی شده، می تواند تحولی مهم را برای جبران کمبود فضاهای ورزشی در شهر گلبهار فراهم کند.

وی در پایان از حمایت های مالی و معنوی مدیران دستگاه های اجرایی گلبهار از جمله امام جمعه، مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت عمران گلبهار، بخشداری، شهرداری و اعضای شورای شهر تقدیر و تشکر کرد.

ورزشکاران و جامعه ورزشی گلبهار و جمعی از مسئولین به مناسبت اولین روز از هفته تربیت بدنی در محل یادمان شهدای گلبهار حاضر شده و با نثار فاتحه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

دیدار رئیس و جامعه ورزشی گلبهار با حجت الاسلام مروج دیدار رئیس و جامعه ورزشی گلبهار با حجت الاسلام مروج دیدار رئیس و جامعه ورزشی گلبهار با حجت الاسلام مروج

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها