خانه / اخبار / دیدار مهندس گریوانی با رئیس کلانتری ۱۴ گلبهار

دیدار مهندس گریوانی با رئیس کلانتری ۱۴ گلبهار

دیدار مهندس گریوانی  با رئیس کلانتری 14 گلبهار

به مناسبت چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی، حجت الاسلام مروج  امام جمعه، مهندس گریوانی و هیئت همراه شرکت عمران با رئیس کلانتری ۱۴ گلبهار دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مدیرعامل شرکت عمران گلبهار در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات و فعالیت های پرسنل نیروی انتظامی گفت: این نهاد نظامی در راستای حفظ امنیت و ارزش های انقلاب اسلامی خدمات بسیار شایسته ای را انجام داده است.

وی افزود: نیروی انتظامی در خدمت مردم و پشتیبان آن ها  است و آحاد مردم نیز به این حضور مقدر احساس امنیت می کنند.

مهندس گریوانی با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه نیروی انتظامی اظهار داشت: یگان های مستقر در شهر جدید گلبهار همواره با وجود کمبود امکانات در همه ماموریت ها موفق بوده و از جان، مال و نوامیس مردم پاسداری می کنند.

وی در پایان سخنان خود با قدردانی  از خدمات یگان های نیروی انتظامی در شهر جدید گلبهار گفت: پیگیری های لازم در جهت ارتقا شهر جدید گلبهار به شهرستان با توجه به افزایش جمعیت درحال انجام است که پس از این اقدام فرماندهی مستقل در گلبهار تاسیس شود.

در پایان این مراسم، از زحمات رئیس کلانتری ۱۴ گلبهار با اهداء هدیه تقدیر شد.

دیدار مهندس گریوانی  با رئیس کلانتری 14 گلبهار دیدار مهندس گریوانی  با رئیس کلانتری 14 گلبهار دیدار مهندس گریوانی  با رئیس کلانتری 14 گلبهار دیدار مهندس گریوانی  با رئیس کلانتری 14 گلبهار دیدار مهندس گریوانی  با رئیس کلانتری 14 گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها