خانه / اخبار / اهداء یکدستگاه خودروی سمند به نیروی انتظامی گلبهار

اهداء یکدستگاه خودروی سمند به نیروی انتظامی گلبهار

اهداء یکدستگاه خودروی سمند به نیروی انتظامی گلبهار

در سومین روز از هفته نیروی انتظامی یکدستگاه خودروی سمند خریداری شده توسط شرکت عمران شهر جدید گلبهار با حضور امام جمعه، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، مدیرعامل شرکت عمران، نماینده بخشدار و برخی دیگر از مسئولین به نیروی انتظامی این شهر اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این مراسم مهندس گریوانی با تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از تلاش های پرسنل خدوم این نهاد گفت: حضور و فعالیت نیروی انتظامی در شهر گلبهار با توجه به کمی و کاستی های بسیاری که وجود دارد مناسب بوده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: طی نشستی که شرکت عمران گلبهار با نیروی انتظامی داشته است با تایید هیئت مدیره خود نسبت به خرید یک دستگاه خودرو سمند برای تامین بخشی از امکانات کلانتری های گلبهار اقدام نموده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار اظهار امیدواری کرد: این ارگان با توجه به توسعه جمعیت در شهر و در حد امکان مساعدت لازم را در جهت تامین امکانات نیروی انتظامی در گلبهار خواهد داشت.

سرهنگ اویسی فرمانده انتظامی شهرستان چناران نیز در این مراسم با تقدیر از حمایت های شرکت عمران گلبهار در جهت تامین امکانات نیروی انتظامی در این شهر افزود: با توجه به افزایش و رشد جمعیت در گلبهار پرسنل نیروی انتظامی از وظیفه ذاتی خود لحظه ای غفلت نکرده و با وجود کمبود امکانات و در همه صحنه ها حضور موثر وجود داشته است.

وی با اشاره به وجود شرایط خاص نیروی انتظامی نسبت به سایر ارگان های دولتی در شهرستان گفت: پیگیری موضوع ارتقاء جایگاه کلانتری ها با وجود رشد جمعیتی که در سطح شهرستان وجود دارد و طی مکاتباتی بسیاری که انجام شده هستیم.

وی با بیان اینکه استقرار فرمانده انتظامی در شهر گلبهار مستلزم ارتقاء این شهر است، تصریح کرد: در صورتی که موضوع ارتقا گلبهار به شهرستان اجرایی شود اولین نهادی که شروع به فعالیت خواهد کرد فرماندهی انتظامی خواهد بود.

سرهنگ اویسی با اشاره به اینکه سخن رهبر انقلاب در خصوص کمک های مادی و معنوی مردمی و نهادهای دولتی به نیروی انتظامی گفت: شرکت عمران شهر جدید گلبهار و همچنین مدیرعامل این شرکت مدیر ولا یی هستند که دستور مفام معظم رهبری را اجرایی کرده و هر جا نیروی انتظامی کمکی نیاز داشته داوطلبانه اقدام موثر را انجام داده است.

در پایان این مراسم این خودروی سمند توسط حجت الاسلام والمسلمین مروج امام جمعه گلبهار تحویل سرهنگ اویسی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اهدا شد.

اهداء یکدستگاه خودروی سمند به نیروی انتظامی گلبهار اهداء یکدستگاه خودروی سمند به نیروی انتظامی گلبهار اهداء یکدستگاه خودروی سمند به نیروی انتظامی گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها