خانه / اخبار / دیدار مهندس گریوانی با سالمندان بهشت گلبهار

دیدار مهندس گریوانی با سالمندان بهشت گلبهار

دیدار مهندس گریوانی با سالمندان بهشت گلبهار

همزمان با روز جهانی سالمند، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از خانه سالمندان بهشت گلبهار بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مهندس گریوانی در این دیدار با اشاره به اینکه در دین مبین اسلام نسبت به رعایت حقوق سالمندان سفارش و تاکید فراوانی شده است، گفت: همانطور که در احادیث قرآنی و ائمه معصومین (ع) در خصوص ادب، نیکی و احسان به این قشر توصیه شده باید مطابق با این فرامین نسبت به تکریم و تقدیر از این عزیزان گام های مثبتی برداشته شود.

مدیرعامل شرکت عمران گلبهار با بیان اینکه پدر و مادر حق عظیمی بر گردن فرزندان خود دارند، خاطرنشان کرد: احترام به این قشر و پرهیز از کمترین اهانت، یا لحن زننده و نامناسب که موجب رنجش آن ها شود ، همواره از دستوراتی بوده که مورد تاکید قرار داشته و باید برای تجلیل و حمایت از سالمندان عزیز گام های موثر برداشته شود.

مدیرخانه سالمندان بهشت گلبهار نیز در ادامه با تقدیر از خدمات و فعالیت های شرکت عمران شهر جدید گلبهار با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۸ سالمند در این مرکز حضور دارند، گفت: ۱۳ پدر و ۲۵ مادر در این مرکز حضور دارند که ۸۰ درصد از این افراد پذیرش شده از سوی بهزیستی هستند.

سیاهپور با اذعان به اینکه در شهر جدید گلبهار رشد جمعیت سالمندان به عنوان قشر بسیار آسیب پذیر درحال افزایش است افزود: شرکت عمران با حمایت های مناسب از لحاظ مادی و معنوی ظرفیت های خوبی را برای این مرکز و سالمندان فراهم نموده است، که مهمترین آن همکاری در واگذاری زمین جهت احداث مرکز نگهداری سالمندان میباشد.

وی همچنین گفت: امیدواریم به یاری خدا و حمایتهای شرکت عمران به زودی شاهد افتتاح این مرکز باشیم.

در پایان این مراسم مهندس گریوانی و جمعی از هیئت همراه به سالمندان و کلیه پرسنل این مرکز شاخه گل اهداء نمود.

دیدار مهندس گریوانی با سالمندان بهشت گلبهار دیدار مهندس گریوانی با سالمندان بهشت گلبهار دیدار مهندس گریوانی با سالمندان بهشت گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها