خانه / اخبار / یادواره شهدای دفاع مقدس در گلبهار برگزار شد

یادواره شهدای دفاع مقدس در گلبهار برگزار شد

یادواره شهدای دفاع مقدس در گلبهار برگزار شد

شب گذشته با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین یادواره شهدای دفاع مقدس در محل مسجد امام حسین (ع) گلبهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، خاکپور شهردار گلبهار در این مراسم با اشاره به اینکه شهدا، رزمندگان و ایثارگران خون پاک خود را در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی هدیه کردند گفت: باید تلاش کنیم پاسدار حرمت خون شهدا باشیم چرا که عظمت و قدرت نظام  اسلامی در گرو شهدا است.  

وی خاطرنشان کرد: در محوریت نظام، ولایت مطلقه فقیه به عنوان رکن وحدت قرار دارد که باعث شده نظام سیاسی به برکت این محوریت در عرصه بین الملل از کشورهای امن محسوب شود.

سخنران این مراسم ، سرهنگ امینی مسئول اسبق امور سیاسی سپاه امام رضا بود که در ادامه با اشاره به اینکه رمز ماندگاری حماسه دفاع مقدس الهی بودن آن است، گفت: در حال حاضر این حماسه از سوی دشمنان در خطر تحریف، برخورد گزینشی و غیر مستند قرار داشته و فرقه های انحرافی و مدعیان دروغین مثل فرقه های شیعه انگلیسی که فعالیت دارند در این راستا تلاش های بسیاری را برای ایجاد نفاق، تفرقه و فروپاشی نظام اسلامی انجام می دهند.

وی آموزه های عاشورایی را از جمله دستاوردهای دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: بهره گیری از این آموزه ها باعث شده که  منحصر به فرد ترین، پر هزینه ترین و طولانی ترین جنگ در غرب آسیا رقم خورده و جوانان ما با دلاوری برای دفاع از مهین اسلامی حضور داشته باشند.

معشوقی بخشدار گلبهار و رییس ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس نیز از اقشارمختلف مردم، شهرداری، مسئولین شهر و مدیران شرکت عمران در هر چه باشکوهتر برگزارشدن این ایام قدردانی نمود.

در ادامه مراسم مداحان اهل بیت علیهم السلام در مقام شهدا و ایام اسارت آل الله مدیحه سرایی نمودند.

یادواره شهدای دفاع مقدس در گلبهار برگزار شد یادواره شهدای دفاع مقدس در گلبهار برگزار شد یادواره شهدای دفاع مقدس در گلبهار برگزار شد یادواره شهدای دفاع مقدس در گلبهار برگزار شد

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها