خانه / اخبار / دیدار با خانواده شهید تنها در گلبهار

دیدار با خانواده شهید تنها در گلبهار

دیدار با خانواده شهید تنها در گلبهار

صبح امروز امام جمعه، بخشدار و مشاور فرهنگی شرکت عمران شهر جدید گلبهار به همراه جمعی از مسئولین با خانواده شهید تنها دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این دیدار که در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس با خواهر شهید والامقام تنها انجام شد، حجت الاسلام و المسلمین مروج با  اشاره به اینکه نعمت های خدا به دو دسته عمومی و خاص تقسیم بندی می شود، گفت: تمام موجودات زمین از نعمات عمومی برخوردار هستند اما نعمت خاص چیزی نیست که به هر کسی ارزانی داشته شود.

وی افزود: نعمت های خاص که از جمله آن ایمان است واسه همه انسان ها نیست به گونه ای که در تاریخ ذکر شده کسانی در برهه های زمانی مختلف وجود داشتند که ایمان را نیاوردند.

امام جمعه گلبهار با بیان اینکه جهاد در راه خدا نعمتی بزرگ قلمداد می شود، خاطرنشان کرد: شهدا در راه خدا پیکار و اقدام به مبارزه با دشمنان کردند و این راهی که انتخاب کردند رسیدن به هدف والا بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین مروج در پایان سخنان خود ضمن آرزوی علو درجات برای شهید تنها راه و عمل این شهید را در راستای رسیدن به خدا دانست و گفت: امروز نیز برخی جوانان مدافع حرم ادامه دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند و این جهاد برای رسیدن به خدا و جایگاه رفیع ادامه خواهد داشت.

در پایان این دیدار اعضا با اهداء لوح به خانواده شهید تنها و قرائت فاتحه یاد ایشان را گرامی داشتند.

دیدار با خانواده شهید تنها در گلبهار دیدار با خانواده شهید تنها در گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها