خانه / اخبار / معاونین شرکت عمران در جمع مردم گلبهار

معاونین شرکت عمران در جمع مردم گلبهار

در شب عید ولایت و امامت، معاونین شرکت عمران شهر جدید گلبهار برای دومین بار در هفته دولت با حضور در جمع مردم گلبهار به سوالات مردم پاسخ و به مشکلات آن ها رسیدگی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، جواد فدایی  معاون  فنی و اجرایی این شرکت با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده طی دو سال اخیر گفت: پارسال ۴ فضای آموزشی افتتاح  و امسال  نیز ۶ فضای آموزشی توسط سازمان نوسازی و تجهیز مدارس اجرایی شده که شرکت عمران شهر جدید مبلغ ۲۰ میلیارد ریال را برای تسریع در احداث این فضاهای آموزشی اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۶۷ هزار مترمربع پیاده رو سازی اجرا شده  و بیش تر آن مربوط به مسکن های مهر بوده است، اظهار داشت: ۱۲ زمین ورزشی روباز با امکانات ورزشی در محلات فاز دو اجرایی شده و ۴ زمین بازی دیگر نیز به مساحت ۵  هزار مترمربع و با اعتبار ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال نیز در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

 فدایی از اجرایی ۳۶۰ هزار مترمربع آسفالت طی یکسال و نیم گذشته در شهر جدید گلبهار خبر داد و افزود: مهم ترین اقدام اجرای آسفالت بلوار امام خمینی در لاین دوم بوده است و برای مسیر دوچرخه برای ایجاد فضای امن برای علاقمندان ۴٫۵ کیلومتر از این مسیر در هفته دولت در اختیار شهروندان محترم قرار می گیرد.

معاون فنی و اجرایی شرکت عمران گلبهار از بهره برداری مخزن ۵ هزار متر مکعبی در فاز دو این شهر خبر داد و خاطرنشان کرد: این مخزن در جهت تامین آب مورد نیاز فضای سبز و برای جلوگیری از مصرف آب شرب احداث می شود و که طراحی مسیر بازگشت پساب فاضلاب به این مخزن در مرحله طراحی قرار دارد.

وی  همچنین از اختصاص  4 قطعه زمین به مساحت ۲۰۰ مترمربع جهت احداث ۴ پایگاه بسیج ویژه مساجدی که فاقد این پایگاه هستند خبرداد و گفت: مساجدی که در گذشته احداث شده مساحت کافی برای جانمایی و احداث این فضا را نداشته لذا علاوه بر اختصاص زمین، شرکت عمران گلبهار برای هر کدام  از این ۴ پایگاه مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال را در جهت تسریع در روند احداث اختصاص داده است.

وی با اشاره به اینکه تامین فضای ورزشی و تفریحی برای اوقات فراغت جوانان و استفاده خانواده ها یک نیاز اساسی تلقی می شود، تصریح کرد: در همین زمینه احداث مجتمع ورزشی زورخانه از ماه گذشته با تجهیز کارگاه توسط پیمانکار اجرایی شده و همچنین زمینی با  مساحت ۱۱ هزار مترمربع نیز جهت بازی های آبی و استخر اجرا شده است.

فدایی خاطرنشان کرد: احداث پل عابر پیاده در محله ۱۷ به درخواست شهروندان جهت تسهیل در عبور و مرور، احداث ساختمان پلیس راهور و همچنین اجرای مجتمع تجاری به صورت مشارکت با بخش خصوصی که از نیازهای اساسی این شهر تلقی می شود از سایر اقدامات انجام شده این شرکت است.

معاون مسکن و شهرسازی شرکت عمران شهر جدید گلبهار نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از اهم فعالیت های انجام شده حوزه مسکن گفت: سال گذشته ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر به افتتاح رسید و امسال نیز ۸۸۰ واحد در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

محمدرضا متحدیان خاطرنشان کرد: خرید و نصب تجهیزات ترافیکی در داخل شهر، ایمن سازی و نصب علائم ترافیکی در فاز یک و دو، خرید و نصب تجهیزات کنترل ترافیک و تجهیز مرکز کنترل ترافیک شهر با ۴ دوربین نظارت تصویری و ۲ دوربین ثبت تخلفات رانندگی از جمله موارد افتتاحی هفته دولت است.

وی تصریح کرد: انجام مطالعات فرهنگی اجتماعی مسکن مهر در گلبهار، مطالعات ساماندهی حمل و نقل ترافیک شهر که به تایید شورای همتای استان رسیده است و همچنین مطالعات بهسازی و تهیه طرح تقاطع های غیرهم سطح شهر از جمله اقداماتی است که در دست اقدام است.

در این جلسه شهروندان گلبهار موضوعاتی در زمینه های زمین های ورزشی روباز، مشکلات مسکن مهر و همچنین فضای سبز و پارک ها عنوان کردند.

معاونین شرکت عمران در جمع مردم گلبهار معاونین شرکت عمران در جمع مردم گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها