خانه / اخبار / راه اندازی اولین مرکز مانیتورینگ و کنترل ترافیک شهرهای جدید در گلبهار

راه اندازی اولین مرکز مانیتورینگ و کنترل ترافیک شهرهای جدید در گلبهار

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار: برای نخستین بار اولین مرکز کنترل مانیتورینگ و کنترل ترافیک شهرهای جدید کشور به همت شرکت عمران شهر جدید گلبهار در هفته دولت در این شهر آغاز به کار خواهد نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدیدگلبهار، مهندس هومن گریوانی با اشاره به اینکه این مرکز به منظور کنترل حجم ترافیک شهر و همچنین ثبت تخلفات راه اندازی خواهد شد افزود: این مرکز در محل شهرداری گلبهار قرار داشته که برای راه اندازی آن ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه مرکز مانیتورینگ و کنترل ترافیک این شهر بعد از مشهد و نیشابور سومین شهر در استان خراسان رضوی است اظهار داشت: در فاز اول اجرای این طرح ۴ دوربین نظارت تصویری و ۲ دوربین ثبت تخلفات فعال خواهند شد.

مدیرعامل شرکت عمران ابراز امیدواری کرد: پس از راه اندازی، پایش و فعالیت مستمر این مرکز و بنا به نیاز فاز دوم این طرح برای پوشش تکمیل تر شهر جدید گلبهار اجرایی گردد.

مهندس گریوانی خاطرنشان کرد: خرید و نصب تجهیزات ترافیکی در داخل شهر و همچنین ایمن سازی و نصب علائم ترافیکی در فاز یک و دو از اقدامات انجام شده جهت افتتاح در هفته دولت خواهد بود.

راه اندازی اولین مرکز مانیتورینگ و کنترل ترافیک شهرهای جدید در گلبهار راه اندازی اولین مرکز مانیتورینگ و کنترل ترافیک شهرهای جدید در گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها