خانه / اخبار / جلسه پرسش و پاسخ مردمی با حضور اعضای شرکت عمران شهر جدید گلبهار برگزار شد

جلسه پرسش و پاسخ مردمی با حضور اعضای شرکت عمران شهر جدید گلبهار برگزار شد

به مناسبت هفته دولت، معاونین و پرسنل شرکت عمران شهر جدیدگلبهار در جلسه پرسش و پاسخ مردمی شرکت کردند

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، معاون فنی و اجرایی این شرکت شب گذشته در جلسه پرسش و پاسخ که در جمع مردم این شهر برگزار شد، با اشاره به اینکه اولویت اول  این شرکت طی دو سال گذشته با توجه به تعداد مسکن های مهر و رشد روز افزون جمعیت در گلبهار احداث فضاهای آموزشی بوده است، گفت: از ابتدای ایجاد مسکن های مهر ۱۷ واحد آموزشی با هزینه این شرکت و حدود ۸ واحد دیگر نیز به صورت مشارکتی با اداره نوسازی و تجهیزمدارس احداث کرده است.

جواد فدایی خاطرنشان کرد:  با توجه به در حال احداث بودن ۶ فضای آموزشی توسط اداره کل نوسازی و تجهیزمدارس و کمک ۲ میلیارد تومانی شرکت عمران گلبهار در حال حاضر میزان فضاهای آموزشی احداث شده با تعداد ساکنین این شهر برابری می کند.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف و برنامه های این شرکت برای اوقات فراغت جوانان در این شهر احداث زمین های ورزشی روباز بوده است، افزود: در دو سال گذشته ۱۲ زمین در محلات مختلف اجرایی شده و ۴ زمین دیگر نیز در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین در خصوص احداث فضاهای مذهبی و پارک ها در شهر جدید گلبهار نیز اذعان کرد: بهره برداری از مسجد و پارک محله ۱۱ به مناسبت هفته دولت از جمله اقدامات انجام شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: مسجد محله ۱۷ که روند احداث آن شروع شده و همچنین پارک موضوعی  محله ۱۹ در سال آینده بهره برداری شود.

معاون فنی و اجرایی شرکت عمران شهر جدید گلبهار با اشاره به اینکه طی دو سال گذشته ۷۶ هزار متر مربع پیاده روسازی با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان در مسکن های مهر و تعاونی ها انجام شده است، گفت: ۳۶۰ هزار متر مربع از معابر خیابان های اصلی و فرعی آسفالت شده است که مهم ترین آن ها اجرای لاین دوم بلوار امام خمینی می باشد.

معاون مسکن و شهرسازی شرکت عمران شهر جدید گلبهار نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از اهم فعالیت های انجام شده حوزه مسکن گفت: بهمن سال گذشته ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر به افتتاح رسید و امسال نیز ۸۸۰ واحد نیز در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

محمدرضا متحدیان خاطرنشان کرد: خرید و نصب تجهیزات ترافیکی در داخل شهر، ایمن سازی و نصب علائم ترافیکی در فاز یک و دو، خرید و نصب تجهیزات کنترل ترافیک و تجهیز مرکز کنترل ترافیک شهر با ۴ دوربین نظارت تصویری و ۲ دوربین ثبت تخلفات رانندگی از جمله موارد افتتاحی هفته دولت است.

وی تصریح کرد: انجام مطالعات فرهنگی اجتماعی مسکن مهر در گلبهار، مطالعات ساماندهی حمل و نقل ترافیک شهر که به تایید شورای همتای استان رسیده است و همچنین مطالعات بهسازی و تهیه طرح تقاطع های غیرهم سطح شهر از جمله اقداماتی است که در دست اقدام است.

شایان ذکر است در جلسه شهروندان گلبهار موضوعاتی را در خصوص واحدهای مسکن مهر، آسفالت، احداث مساجد، فضاهای ورزشی و آموزشی و همچنین پارک ها و مترو بیان کردند.

تقدیر از کارکنان نمونه شرکت عمران شهر جدید گلبهار تقدیر از کارکنان نمونه شرکت عمران شهر جدید گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها