خانه / اخبار / به مناسبت هفته دولت دیدار با امام جمعه گلبهار انجام شد

به مناسبت هفته دولت دیدار با امام جمعه گلبهار انجام شد

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار به همراه تعدادی از مدیران خود و مسولین شهر به مناسبت آغاز هفته دولت صبح امروز با امام جمعه گلبهار دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این دیدار که با حضور نمایندگان و مسئولین بخش گلبهار در محل حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین مروج با تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با اشاره به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر گفت: باید کار شفاف انجام داد و شفاف سازی یکی از ویژگی های مهم دولت ها محسوب می شود.

وی با بیان اینکه باید همت و کار جهادی سرلوحه کار مدیران قرار گرفته و از پشت میز نشینی اجتناب کنند، افزود: در حال حاضر یکی از مشکلات گلبهار حمل و نقل عمومی شهروندان به مسجد است که علاوه بر هزینه، اتلاف وقت را در پی دارد.

امام جمعه گلبهار با تقدیر از پیگیری ها و اقدامات شهردار گلبهار در پیگیری مشکل حمل و نقل برون شهری گلبهار ابراز امیدواری کرد: با پیگیری و تعامل مناسب ایشان اقدام مناسب در جهت حل مشکل تردد شهروندان گلبهاری در اسرع وقت مرتفع گردد.

در این دیدار که بخشدار و شهردار گلبهار و جمعی از مسئولین این بخش نیز حضور داشتند اعضا و نمایندگان دولت در بخش گلبهار ظهر امروز برای تجدید میثاق با آرمان های شهدا در مزار شهدای گلبهار حضور یافتند.

به مناسبت هفته دولت دیدار با امام جمعه گلبهار انجام شد به مناسبت هفته دولت دیدار با امام جمعه گلبهار انجام شد به مناسبت هفته دولت دیدار با امام جمعه گلبهار انجام شد

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها