خانه / اخبار / بازدید مدیرعامل شرکت عمران گلبهار از پروژه های هفته دولت

بازدید مدیرعامل شرکت عمران گلبهار از پروژه های هفته دولت

مهندس هومن گریوانی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدگلبهار به همراه جمعی ازمعاونین و مدیران آن شرکت امروز از پروژه های عمرانی قابل افتتاح هفته دولت بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدگلبهار، مهندس گریوانی در این بازدید در جریان روند پیشرفت پروژه های عمرانی قرار گرفت.

این بازدید که از پروژه های مسجد و پارک محله ۱۱،تعاونی های مسکن مهر صنعت و معدن و مرمر بتن و با حضور پیمانکاران این پروژه ها انجام شد موانع موجود در پیشرفت کار و همچنین روند کار بررسی و دستورات لازم جهت تسریع در پیشرفت احداث صادر شد.

مدیرعامل شرکت عمران در این بازدید با تاکید بر کیفی سازی مسکن های مهر در حا ل احداث و همچنین رفع مشکل انشعابات برای اسکان شهروندان بر پیگیری لازم این موارد توسط پیمانکاران و کارشناسان مربوطه شرکت عمران تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: پیمانکاران باید به عنوان بخش خصوصی همواره تعامل مناسب با کارفرما داشته باشند تا گام در اقدامات موثر و لازم برای تسریع در روند احداث و حل مشکلات برداشته شود.

بازدید مدیرعامل شرکت عمران گلبهار از پروژه های هفته دولت بازدید مدیرعامل شرکت عمران گلبهار از پروژه های هفته دولت بازدید مدیرعامل شرکت عمران گلبهار از پروژه های هفته دولت بازدید مدیرعامل شرکت عمران گلبهار از پروژه های هفته دولت بازدید مدیرعامل شرکت عمران گلبهار از پروژه های هفته دولت

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها