خانه / اخبار / ۱۱۰ میلیارد تومان پروژه مشارکتی با بخش خصوصی در گلبهار

۱۱۰ میلیارد تومان پروژه مشارکتی با بخش خصوصی در گلبهار

۱۱۰ میلیارد تومان پروژه مشارکتی با بخش خصوصی در گلبهار

مهندس هومن گریوانی و هیئت همراه در دیدار با شهردار جدید گلبهار از اجرای پروژه مشارکتی با بخش خصوصی به ارزش ۱۱۰ میلیارد تومان طی ۶ ماه گذشته خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مدیرعامل این شرکت با اشاره به اینکه شرکت عمران به عنوان بازوی توانمند می تواند در روند اقدامات عمرانی با شهرداری تعامل داشته باشد، افزود: این شرکت با داشتن نیروهای متخصص، با صداقت و توانمند توانسته است در بین شرکت های عمران سطح کشور جزء برترین ها انتخاب شود.

وی با بیان اینکه شهرداری و شرکت عمران با توجه به اهداف مشترک و تعاملات مناسب می توانند در جهت آبادانی و پیشبرد اهداف در شهر جدید گلبهار اقدامات موثری را انجام دهند، ابراز امیدواری کرد: با آغاز به کار فعالیت شهردار جدید بیش از گذشته شاهد تحول در شهر جدید گلبهار باشیم.

مهندس مریم شاهین فر عضو هیئت مدیره شرکت عمران  نیز در ادامه با اشاره به اینکه شرکت عمران و شهرداری به عنوان دو بازوی توانمند شهر هستند، گفت: این دو مجموعه  باید به عنوان مکمل عمل کرده و از موازی کاری اجتناب کنند که این امر هیچ ثمر مثبتی برای شهر نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه طرح جامع شهر جدید گلبهار در سال ۷۲ مصوب و در ۲ فاز تقریبا ۲ هزار و ۷۰۰ هکتار اجرایی شده است افزود: شهرهای جدید از ابتدا دارای طرح مصوب بوده، اما تغییرات بسته به بافت شهر در چارچوب ضوابط و مقررات اجرا شده است.

دکتر خاکپور شهردار گلبهار نیز در ادامه گفت: با توجه به ظرفیت و توانمندی شرکت عمران و  تجربه و تخصص پرسنل این شرکت امیدواریم بتوانیم با تعامل در سایه علم و تخصص در پیشبرد اهداف شهر گلبهار همکاری نماییم.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها