خانه / اخبار / جشنواره فرهنگی،ورزشی فرزندان آفتاب خراسان در گلبهار آغاز به کارکرد

جشنواره فرهنگی،ورزشی فرزندان آفتاب خراسان در گلبهار آغاز به کارکرد

معاون  امور اجتماعی اداره کل  بهزیستی خراسان رضوی از شرکت بیش از ۳۰۰ نفر از فرزندان ایتام تحت پوشش مراکز خیریه استان در جشنواره فرهنگی، ورزشی فرزندان آفتاب خراسان که با هدف ایجاد روحیه نشاط و  شادابی، تقویت و بهبود کارگروهی و همچنین افزایش اعتماد نفس و کشف استعدادهای ورزشی در بین فرزندان ایتام که از روز گذشته آغاز به کارکرده است خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید گلبهار، حقدادی با اشاره به اینکه مراسم آغازین این جشنواره فرهنگی، ورزشی روز گذشته با حضور کلیه تیم های شرکت کننده و با حضور مسئولین کشوری، استانی و  محلی آغاز به کار کرد، گفت: در این جشنواره بیش از ۳۰۰ نفر از فرزندان ایتام تحت پوشش مراکز خیریه استان حضور داشته که در دو بخش خواهران و برادران طی مدت ۵ روز با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

وی افزود: شرکت کنندگان در این جشنواره در ۶ رشته ورزشی تنیس روی میز،والیبال،دو میدانی، شنا،شطرنج و آمادگی جسمانی حضور دارند.

معاون  امور اجتماعی اداره کل  بهزیستی خراسان رضوی  هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد روحیه نشاط و شادابی، تقویت و بهبود کارگروهی، افزایش اعتماد به نفس و کشف استعدادهای ورزشی در بین فرزندان  ایتام تحت پوشش عنوان کرد و گفت: برای شرکت کنندگان طی مدت حضور علاوه بر رقابت های ورزشی ، فعالیت های فرهنگی، آموزشی و اوقات فراغت نیز پیش بینی شده است.

حقدادی اذعان کرد: این افراد از میان ۲۲۰۰ فرزند ایتام ساکن و تحت پوشش مراکز خیریه و هیئت امنایی  استان انتخاب شده که افراد برتر در جشنواره کشوری شهریور ماه حضور خواهند یافت.

ایشان همچنین از ادارات شهرستان چناران و گلبهار، فرمانداری شهرستان چناران، بخشداری گلبهار و خصوصا شرکت عمران گلبهار،شهرداری و شورای شهر و نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار به خاطر همکاری صمیمانه تقدیر و  تشکر کردند.

جشنواره فرهنگی، ورزشی فرزندان آفتاب خراسان از روز گذشته آغاز و تا ۲۶ تیرماه ادامه خواهد داشت.

جشنواره فرهنگی،ورزشی فرزندان آفتاب خراسان در گلبهار آغاز به کارکرد جشنواره فرهنگی،ورزشی فرزندان آفتاب خراسان در گلبهار آغاز به کارکرد جشنواره فرهنگی،ورزشی فرزندان آفتاب خراسان در گلبهار آغاز به کارکرد جشنواره فرهنگی،ورزشی فرزندان آفتاب خراسان در گلبهار آغاز به کارکرد

Print Friendly, PDF & Email

درباره ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها