خانه / اخبار / دومین شهردار گلبهار معرفی شد

دومین شهردار گلبهار معرفی شد

طی مراسمی که با حضور مهندس مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی، دکتر قربانی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها و دکتر سالیانی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی،حمل و نقل و ترافیک استانداری خراسان رضوی، مهندس پرویزیان فرماندار شهرستان چناران،مهندس گریوانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار و مسئولین شهرستان چناران ،گلبهار و گلمکان برگزار شد، مهندس سجادی شهردار اسبق گلبهار تودیع و دکتر خاکپور به عنوان دومین شهردار این شهر معارفه شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در این مراسم با اشاره به اینکه اساسا موضوعات مرتبط با رفاه شهروندان بر ۴ رکن استوار است، گفت: موضوعات عمرانی، کالبدی و فیزیکی، موضوعات اقتصادی که در قالب اقتصاد شهری امروز در علم مدیریت شهری مورد توجه است، موضوعات اجتماعی و فرهنگی که زیربنای اصلی و اساسی همه مسائل و مباحث از جمله توسعه شهری است و موضوعات امنیتی و انتظامی از این رکن ها است.
وی اذعان کرد: باید همه ابعاد در کنار هم رشد و شکل بگیرد تا بتواند با یک همپوشانی کامل انسجام نهایی و در اجتماع شرایطی را برای شهروندان ایجاد کند که رفاه مورد نیاز برای همه اقشار حاصل شود.
وی با بیان اینکه شهرداری به عنوان حوزه مدیریت شهری در بخش عمرانی مهم ترین، کامل ترین و پیچیده ترین اقدامات مورد نیاز شهروندان را در طول شبانه روز اجرا و مدیریت می کند، خاطرنشان کرد: حوزه مدیریت شهری با توجه به تنوع کار در مقایسه با هیچ عرصه فنی از جهت تنوع و سختی کار با موضوعات مربوط به زیرساخت های شهری موضوعات مربوط به تاسیسات و تجهیزات شهری موضوعات مربوط به فصل حفاظت شهرها قابل مقایسه نیست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: انتخاب یک شهردار، مدیر اصلی و محوری توسعه شهر کار سخت و دشواری بوده و این شخصیت باید بتواند از جامعیت لازم برخوردار باشد که نه تنها در حوزه مسائل فنی بلکه در ابعاد اجتماعی، اقتصادی و حتی امنیتی نقش خود را به بهترین وجه ایفا کند.
محمد مقدوری با تقدیر از فعالیت ها و خدمات ارزشمند مهندس سجادی شهردار اسبق که به عنوان نخستین شهردار شهر جدید گلبهار فعالیت داشته است، گفت: ایشان بسترها و نیازهای لازم توسعه شهری را شناسایی و به عرصه ظهور رساندند که باید اقدامات مناسب در جهت تعالی این شهر هر چه بیش تر انجام شود.
وی گفت: دکتر خاکپور که به عنوان دومین شهردار این شهر فعالیت خود را آغاز می کند از شخصیت علمی و اجرایی شناخته برخوردار بوده و از اعضای موفق جامعه فنی استان به شمار می روند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه طی سفر اردیبهشت ماه دولت تدبیر و امید ۲ هزار و ۱۴۲ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی سطح استان خراسان رضوی مصوب شده است، افزود: این اعتبار در حال حاضر اختصاص یافته که از این میزان ۲۱۰ میلیارد تومان مربوط به شهرستان چناران و بخش گلبهار است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها