خانه / اخبار / اختتامیه مسابقات والیبال غیر بومی بانوان در گلبهار

اختتامیه مسابقات والیبال غیر بومی بانوان در گلبهار

مسابقات والیبال چند جانبه بانوان با حضور ۱۰ تیم در شهر گلبهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گلبهار مراسم اختتامیه مسابقات والیبال چند جانبه بانوان باحضور ۱۰ تیم از شهرهای مشهد، چناران، گلمکان، طرقبه و گلبهار به مناسبت هفته تربیت بدنی در این شهر برگزار شد.

خالقی نماینده ورزش و جوانان گلبهار در خصوص برگزاری این مسابقات گفت: این مسابقات با حضور تیم هایی از شهرهای مشهد، چناران، طرقبه، گلمکان و گلبهار به مناسبت هفته تربیت بدنی و گرامیداشت شهدای مدافع حرم به همت هیئت والیبال گلبهار برگزارشد.

وی افزود: ۱۰ تیم از شهرهای یاد شده که از مشهد تیم انرژی پلاس، تیم استعدادهای درخشان، چناران تیم های آموزش و پرورش و هیئت والیبال این شهر، گلمکان تیم های الف و ب گلمکان، طرقبه تیم شهید چراغچی و از گلبهار تیمهای شرکت عمران، تیم مجتمع تجاری پرند و تیم خادم رضوان این شهر شرکت نمودند.

محمد یوسفی سرپرست هیئت والیبال گلبهار در خصوص برگزاری این مسابقات گفت: این مسابقات طی دو روز و در روزهای پنج شنبه یازدهم و جمعه دوازدهم آبان ماه به میزبانی هیئت والیبال گلبهار در این شهر برگزار شد.

وی ادامه داد: مراسم اختتامیه این مسابقات با معرفی تیم های برتر برگزار شد.

یوسفی افزود: تیم های شرکت عمران گلبهار به مربیگری خانم اسماء سعیدی، تیم مجتمع تجاری پرند گلبهار به مربیگری خانم فاطمه حسین زاده و تیم خادم رضوان گلبهار به مربیگری خانم راضیه حسین زاده، به ترتیب مقام های اول تا سوم این مسابقات را کسب نمودند.

در پایان این مراسم که با حضور مهندس معشوقی بخشدار گلبهار، خالقی مقدم نماینده ورزش و جوانان، یوسفی رئیس هیئت والیبال این شهر و جمعی از ورزشکاران و روسای هیئت های ورزشی گلبهار برگزار شد جوایزتیم های اول تا سوم اهداء گردید.

اختتامیه مسابقات والیبال غیر بومی بانوان در گلبهار اختتامیه مسابقات والیبال غیر بومی بانوان در گلبهار اختتامیه مسابقات والیبال غیر بومی بانوان در گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها