خانه / اخبار / اجرای عملیات احداث ۶ باب مدرسه در گلبهار

اجرای عملیات احداث ۶ باب مدرسه در گلبهار

احداث همزمان ۶ باب مدرسه در شهر جدید گلبهار توسط اداره کل نوسازی مدارس استان خراسان رضوی در حال اجرا میباشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، پس از واگذاری ۲۱ هزار و ۶۲۷ متر مربع زمین به صورت رایگان توسط این شرکت به اداره کل نوسازی مدارس استان خراسان رضوی تعداد ۶ باب مدرسه همزمان در حال ساخت میباشد.

مهندس ابراهیمی نژاد ناظر عمرانی اداره کل نوسازی مدارس شمال خراسان رضوی در خصوص ساخت این مدارس گفت: پس از تحویل ۲۱۶۲۷ متر مربع زمین به صورت رایگان از شرکت عمران شهر جدید گلبهار ساخت ۴ باب دبستان ۱۰ کلاسه و ۲ باب دبیرستان ۱۰ کلاسه در محله های ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۲۰، ۳۱، ۳۴ این شهر در مساحت زیربنای حدود ۶۶۷۸ مترمربع با هزینه ای بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال در حال ساخت میباشد که هم اکنون در مرحله سفت کاری و اجرای اسکلت میباشد.

وی در ادامه افزود: این مدارس که همه با یک تیپ در حال ساخت است هرکدام به صورت تفکیک ۱۰۰۹ مترمربع زیربنای ساختمان اصلی ۵۸ متر مربع سرایداری و ۴۶ مترمربع سرویس بهداشتی در سه طبقه و هزینه ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال میباشد.

ابراهیمی نژاد اظهار امیدواری نمود: این فضاهای آموزشی جهت استفاده دانش آموزان گلبهاری در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ به بهره برداری برسد.

اجرای عملیات احداث 6 باب مدرسه در گلبهار اجرای عملیات احداث 6 باب مدرسه در گلبهار اجرای عملیات احداث 6 باب مدرسه در گلبهار اجرای عملیات احداث 6 باب مدرسه در گلبهار اجرای عملیات احداث 6 باب مدرسه در گلبهار اجرای عملیات احداث 6 باب مدرسه در گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها