خانه / اخبار / بزرگداشت روز خبرنگار

بزرگداشت روز خبرنگار

در روز خبر نگار ، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار به همراه جمعی از مدیران ارشد اداره راه و شهر سازی استان خراسان رضوی از تعدادی خبرگزاری های مشهد بازدید نمودند.

در این مراسم از روزنامه های اتفاقیه، روزنامه خراسان و خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا دیدار و با اهداء شاخه گل به خبرنگاران و کارکنان این خبرگزاری ها از فعالیتها و تلاشهای بی وقفه و خالصانه ایشان تقدیر و تشکر گردید.

مهندس گریوانی در بازدید از روزنامه اتفاقیه گفت: همکاری این روزنامه با شرکت عمران گلبهار زمینه های خوبی برای اطلاع رسانی فرصتهای سرمایه گذاری این شهر صورت پذیرفته است وی اظهار امیدواری نمود این همکاری کماکان در جهت پیشرفت اهداف شرکت عمران ادامه یابد.

مدیر عامل شرکت عمران گلبهار همچنین در بازدید از روزنامه خراسان و در دیدار با مدیر مسئول روزنامه  گفت: روزنامه خراسان کمافی السابق در خصوص اطلاع رسانی فعالیتهای دولت همراه و همیار این شرکت بوده است و امیدوارم این مجموعه همچنان در معرفی این شهر شرکت عمران را یاری نماید.

احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان  نیز در این دیدار گفت: این روزنامه آمادگی دارد همچنان همکاری صمیمانه خود را با شرکت عمران گلبهار ادامه دهد.

در پایان مهندس گریوانی با اهداء لوح یاد بود به احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان و مهدی عسگری خبرنگار این روزنامه و همچنین اهداءشاخه گل از کارکنان و خبرنگاران این روزنامه تقدیر نمودند.

 

بزرگداشت روز خبرنگار
 
بزرگداشت روز خبرنگار
 
بزرگداشت روز خبرنگار
 
بزرگداشت روز خبرنگار
 
بزرگداشت روز خبرنگار
 
بزرگداشت روز خبرنگار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها