خانه / اخبار / برگزاری جلسه مشترک دستگاه های اجرای شهر جدید گلبهار

برگزاری جلسه مشترک دستگاه های اجرای شهر جدید گلبهار

جلسه مشترک دستگاه های اجرایی شهر گلبهار با دکتر دهقان نماینده مجلس شورای اسلامی به میزبانی شرکت عمران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار: جلسه ای مشترک با حضور دکتر دهقان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام مروج امام جمعه گلبهار، مهندس معشوقی بخشدار گلبهار، مهندس هومن گریوانی مدیرعامل شرکت عمران و مسئولین شهر و دستگاه های خدمات رسان جهت بررسی مشکلات گلبهار در سالن جلسات شرکت عمران برگزار شد.

دکتر دهقان در خصوص برگزاری این جلسه گفت: جلسه مفصلی در خصوص مسائل مختلف و ضرورت تأمین نیازهای مردم در زمینه حمل و نقل، مشکلات آب و فاضلاب، برق، گاز و خدماتی که باید به مردم ارائه بشود و نواقصی که در این زمینه وجود دارد بحث شد. در مورد بیمارستان و کلینیک، اورژانس و اینکه چه کارهای باید انجام شود؛ و در خصوص مشکلات آرامستان نیز صحبت شد و همه این مباحث مقدمه ای بود برای جلسه ای که فردا در استانداری با حضور معاون استاندار و مسئولین استان برگزار می شود که ما هم اولویت بندی کنیم کدام موارد الان اولویت بیشتری دارد و هم فکری به وجود بیاید برای حل مشکلات شهر گلبهار لذا نیازمند این هستیم که تعامل بین مسئولین شهرستان و به ویژه مسئولین شهر گلبهار با مسئولین استان صورت بگیرد و نیازها مرتب منتقل شود تا بتوانیم مشکلات این شهر را با همکاری جمعی که بین شهرستان و استان است دنبال کنیم.

وی در ادامه افزود: کارهای خوبی تا الان انجام شده است اما یک سری مسائل به شدت باید دنبال شود در موضوع مسکن مهر، حمل و نقل یک سری مشکلات در مسکن مهر است اگر چه بیش از ۲۶ هزار واحد مسکن تحویل متقاضیان شده ولی حدود ۱۳ هزار واحد مسکن مهر همچنان تحویل نشده است و بخشی از آنها دارد آماده میشود که نیازهای خدماتی دارند این جلسه که از ساعت ۱۳ لغایت ۱۷:۳۰ در شرکت عمران برگزار شد مسائل متنوعی در این جلسه مطرح شد و پیشنهادات خوبی مطرح شد انشاالله این پیشنهادات به استان اعلام می شود تا آنها هم همت خود را برای حل مشکلات گلبهار معطوف نمایند.

حجت الاسلام مروج امام جمعه گلبهار در این جلسه بیان نمودند: شهر جدید گلبهار با افزایش جمعیتی که پیدا کرده است باید به شهرستان ارتقا پیدا کند.

وی همچنین گفت: اولین و آخرین خواسته قبل از بیمارستان، آرامستان و سرویس حمل و نقل این شهر این است که شهر گلبهار به شهرستان ارتقا پیدا کند تا تمام دستگاه ها در این شهر مستقر شوند و به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

مهندس گریوانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در خصوص پیگیری مشکلات شهر جدید گلبهار خصوصاً در بخش مترو گفت: با پیگیری های انجام شده امیدواریم بتوانیم نسبت به جذب اعتبارات بیشتری در بخش مترو اقدام نماییم تا انشاالله شاهد سرعت بیشتری در بخش عملیات اجرایی مترو باشیم.

برگزاری جلسه مشترک دستگاه های اجرای شهر جدید گلبهار

برگزاری جلسه مشترک دستگاه های اجرای شهر جدید گلبهار

برگزاری جلسه مشترک دستگاه های اجرای شهر جدید گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها