خانه / اخبار / پیشرفت قابل توجه پروژه متروی گلبهار

پیشرفت قابل توجه پروژه متروی گلبهار

در بازدید از عملیات اجرایی پروژه متروی گلبهار دکتر دهقان گفت: عملیات انجام شده در این پروژه و با این حجم پیشرفت فیزیکی ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، دکتر دهقان نماینده شهرستانهای چناران، گلبهار، گلمکان، طرقبه و شاندیز در بازدید از پروژه قطار سریع السیر برقی مشهد گلبهار چناران که مهندس گریوانی مدیرعامل شرکت عمران گلبهار را همراهی می نمود با ابراز خرسندی از پیشرفت چشمگیر عملیات فنی انجام شده در این پروژه اظهار داشت: گمان نمی کردیم با این وضعیت کمبود بودجه این پروژه تا این حد پیشرفت داشته باشد.

وی افزود: شرکت عمران با مدیریت مهندس گریوانی در این پروژه کارنامه درخشانی از خود نشان داده است.

هومن گریوانی مدیرعامل شرکت عمران گلبهار در خصوص این پروژه گفت: متروی گلبهار در سه قطعه به طول ۴۰ کیلومتر طراحی شده است که عملیات اجرایی آن در قطعه اول به طول ۵/۸ کیلومتر با بیش از ۸۷ درصد و قطعه دوم به طول ۱۰ کیلومتر با حدود ۹۰ درصد و قطعه سوم به طول ۱۸ کیلومتر با حدود ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا می باشد.

لازم به ذکراست قطعه سوم از تاریخ ۷/۷/۱۳۹۵ با حضور مهندس رشیدیان استاندار خراسان رضوی و مهندس نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کلنگ زنی شد.

مدیرعامل شرکت عمران گلبهار افزود: در طول این سه قطعه تعدادی پل روگذر وسائط نقلیه و تعداد زیادی پل آب راه طراحی و احداث شده و یا در حال اجرا می باشد.

وی همچنین بیان نمود: ما در طول سال ۹۵ بدون هیچ گونه پرداخت نقدی و فقط به صورت تهاتر توانسته ایم این پروژه را پیش ببریم.

گریوانی اظهار امیدواری نمود: با حمایت بخشهای دولتی و تخصیص بودجه مصوب، این پروژه در زمان مقرر آماده و تحویل مردم شریف گلبهار گردد.

پیشرفت قابل توجه پروژه متروی گلبهار

پیشرفت قابل توجه پروژه متروی گلبهار

پیشرفت قابل توجه پروژه متروی گلبهار

پیشرفت قابل توجه پروژه متروی گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها