خانه / اخبار / گلبهار همچون سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس درخشید

گلبهار همچون سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس درخشید

مردم روزه دار شهر جدید گلبهار همزمان با مسلمانان سراسر جهان با وجود هوای گرم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به صحنه آمدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مردم همیشه در صحنه و مسئولین این شهر به حمایت از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان سال ۹۶، در روز قدس شرکت نمودند.

مردم گلبهار اعم از زن و مرد، پیر و جوان، دانشجو و کارگر و همه اقشار جامعه با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل و مرگ بر داعش تنفر خود را از سیاستهای مرتجعانه ابر قدرتها و حامیان سر سپرده شان اعلام نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین مروج امام جمعه گلبهار در حاشیه این مراسم ضمن یاد و خاطره حضرت امام (ره) گفت: جای امام خالیست، که فرمودند هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید امروز نه تنها جهان اسلام بلکه در دیار کفر هم این نوا و این طنین در فضا پخش میشود.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف گلبهار و منطقه و همه هموطنان عزیز که با گوش و جان، پیام امام را و ندای ولایت فقیه را شنیدند و امروز در کنار امت اسلام یکدست به پا خواستند برای اهداف نجات مستضعف از چنگال مستکبرین جهان.

کارکنان شرکت عمران شهر جدید گلبهار نیز دوشادوش همه اقشار مردم در این راهپیمایی باشکوه شرکت نمودند.

مهندس گریوانی مدیرعامل شرکت عمران نیز درباره روز قدس گفت: روز قدس روز حمایت از مظلومان فلسطین است، حضور ما در این راهپیمایی ضمن ارج نهادن به فرمایش مقام معظم رهبری مسلماً مشت محکمی بر دهان دشمنان است.

در پایان این مراسم قطعنامه پایانی قرائت شد و حاضرین با تکبیرهای خود بند های قطعنامه را تائید نمودند.


برگزاری راهپیمایی روز قدس در گلبهار

برگزاری راهپیمایی روز قدس در گلبهار

برگزاری راهپیمایی روز قدس در گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها