خانه / اخبار / دیدار نوروزی مهندس گریوانی با حجت الاسلام مروج امام جمعه گلبهار

دیدار نوروزی مهندس گریوانی با حجت الاسلام مروج امام جمعه گلبهار

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مهندس گریوانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار به همراه معاونین و تعدادی از همکاران با حجت الاسلام مروج امام جمعه گلبهار دیدار نمود مهندس گریوانی ضمن تبریک سال نو و بهار طبیعت و تقدیر و تشکر از هدایت ها و همایت های ایشان گزارشی از عملکرد شرکت عمران در سال ۱۳۹۵ ارائه نمود.

مهندس گریوانی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای شرکت عمران در سال گذشته که در ۲۸ اسفند ماه ۹۵ ابلاغ شده است ابلاغ مصوبه ۱۸۶ میلیون یوروی متروی مشهد – گلبهار است و یکی دیگر از دستاوردهای سال ۹۵ تخصیص بودجه ۹۰۰ میلیارد ریالی است.

وی در ادامه افزود: شهرجدید گلبهار در سال ۹۵ به عنوان شهر جدید برتر کشور شناخته شد. یک دلیل اصلی این مهم این بوده است که در زیر بنایی و رو بنایی بدون هیچ مبلغ نقدی و از طریق تهاتر با پیمانکاران حدود ۷۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است. در این خصوص ۱۶۰ هکتار آسفالت و زیرسازی، آغاز عملیات اجرایی احداث ۳ باب مسجد، تکمیل ۴ مدرسه و تحویل به آموزش و پرورش، احداث ۱ پارک در محله ۱۳، کلنگ زنی دو پارک در محله های ۱۰ و ۱۱ که هم اکنون در حال ساخت میباشد، کلنگ زنی ۴ مدرسه در محله های مسکن مهر که ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و همکاری در تمام مراسم های فرهنگی مذهبی که توسط واحد روابط عمومی شرکت عمران در سطح شهر و مساجد انجام شده است.

هومن گریوانی در پایان این دیدار گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک جنابعالی و دیگر مدیران ارشد استان وادارات در سال ۱۳۹۶ سال خوبی را شروع کنیم و برای شهر و مردم خدمت نماییم.

دیدار نوروزی مهندس گریوانی با حجت الاسلام مروج امام جمعه گلبهار دیدار نوروزی مهندس گریوانی با حجت الاسلام مروج امام جمعه گلبهار دیدار نوروزی مهندس گریوانی با حجت الاسلام مروج امام جمعه گلبهار

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها