خانه / اخبار / افتتاح ۱۰۰۲ واحد مسكن مهر همزمان با دهه فجر در گلبهار

افتتاح ۱۰۰۲ واحد مسكن مهر همزمان با دهه فجر در گلبهار

به گزارش روابط عمومي شركت عمران شهر جديد گلبهار ، همزمان با دهه مبارک فجر با حضور محسن نريمان معاون وزير راه و شهر سازي و مدير عامل شركت مادر تخصصي عمران شهرهاي جديد ،دکتر اخوان مدیرکل راه و شهرسازی، اعضای مجمع شهرهای جدید، حجت الاسلام مروج امام جمعه گلبهار و جمعی از مسئولین استانی، شهرستان چناران و شهر گلبهار ۱۰۰۲ واحد مسكن مهر در اين شهر  به بهره برداري رسيد.

مهندس محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی در این مراسم گفت: با افتتاح این پروژه از مجموعه تعهدات مستقیم  وزرات راه و شهرسازی در مسکن مهر تقریبا  آن را تمام شده تلقی میکنیم.

وی در ادامه افزود: تعدادی از تعاونیها هستند که با مشکلاتی مواجه اند که دو جانبه هستند بین بانک و تعاونی قرارداد منعقد شده است که با سیاست گذاری که انجام داده ایم با همکاری استانداری به کمک آنها می آییم که انشاالله به سرانجام برسد.

محسن نریمان همچنین بیان کرد: با افتتاح این ۱۰۰۲ واحد مسکن مهر در گلبهار تعداد واحدهای افتتاح شده به ۲۶ هزار و ۳۷۷ واحد رسیده است که ۲۴ هزار ۲۲۳ واحد از آن را در دولت تدبیر و امید افتتاح کرده ایم و مابقی در دولت محترم دهم افتتاح شده است.

مهندس هومن گریوانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در حاشیه این مراسم گفت :

در خصوص قطار سریع السیر مشهد- گلبهار – چناران گفت : با تصویب فاینانس ۱۸۶ میلیون یورویی در شورای اقتصاد از شتاب گرفتن اجرای این پروژه در آینده نزدیک خبر داد و همچنین افزود با تخصیص ۹۰ میلیارد تومان اعتبار امسال از اسناد خزانه به زودی شاهد رویکرد جدید در اجرای این پروژه مهم خواهیم بود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی گلبهار

رنگ زمینه

رنگ منو

رنگ زمینه نوشته ها